Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szedte le majdnem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szedte le majdnem az összes közös képünket? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Több mint 3 hónapja vagyunk együtt és lehet hogy csak én vagyok paranoiás, de barátnőm egy kivételével az összes közös képünket leszedte facebookról illetve iwiwről. Kérdeztem "miért?" azt mondta már korábban is tervezte hogy leszedi, meg hogy már nem úgy néz ki mint azokon a régi képeken amik fennt voltak anno. Jelent ez valamit vagy csak én vagyok paranoiás?

Értelmes válaszokat várok!!!

A válaszokat előre is köszönöm! =)

22/F


2010. okt. 27. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Figyi, iwiw, facebook és társaik, mind KIRAKAT. Ne azzal foglalkozz. Azzal foglalkozz, ami a négy fal között történik. Ha ott minden OK, és esetleg még a haverjaiddal is kijön, akkor tökmindegy, mi van a kirakatban.
2010. okt. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem tudom... nekem azért számít hogy mi van a "kirakatban" mert igen tök mindegy hogy ha megcsal akkor hány kép van kint rólunk, de engem ez akkor is zavar!!! Ha szeret valakit az ember akkor azt ne csak a 4 fal között vállalja fel hanem mások előtt gondolok itt konkrétan a közösségi oldalakra. Mert ha ott nem vállalja fel, azaz szégyell akkor tök mindegy mit mond a 4 fal között!!!
2010. okt. 28. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!