Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek hónapfordulóra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek hónapfordulóra a páromnak?

Figyelt kérdés
6hónap(fél év) :))) Akik nem ünneplik és semmi ötletük nincs,azok ne irjanak! 15/L(én) ő 15/F
2010. okt. 27. 20:17
 1/5 Moonwish ***** válasza:
Fél év alatt azért illene megismerned annyira, hogy tudd mit szeret. Ha idősebbek lennétek azt mondanám hogy saját magad egy szalaggal átkötve (mármint csak egy szalaggal). De inkább valami személyeset és tartósat. Ha van valami beceneved ahogy téged szokott hivni, vegyél valami plüssöt ami a becenévhez illik igy mindig emlékszik majd rád. Vagy egy órát, azt sokszor nézi és eszébe jutsz róla, esetleg egy vicces póló. Ehhez nem igazán lehet semmi konkrétat mondani ismerni kéne mindkettőtöket hogy valami frappánsal elő lehessen állni
2010. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hónapforduló.....lol

De tényleg fél év alatt nem ismerted meg eléggé?

Ruhát, cd-t, parfümöt,vacsorát(saját készítésű).

2010. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el vacsorázni vagy főzz Neki Te valamit. Amugy a csajok álltalában örülnek a virágnak, nyakláncnak, csokinak, plüssnek :D
2010. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

meglehet ismerni fél év alatt, de az ajándékozós dolog nem ezen múlik.. gondolom a szüleidnek se tudod mindig a tökéletes ajándékot megvenni szülinapra.


én fél évre barátomnak varrtam egy párnát, egyjónagy szivecske alakút, és oldalra picibe belevarrtam a dátumot amikor összejöttünk :)

gossip girlben meg volt egyszer olyan, hogy Blair vett Natenek egy pulcsit, és a pulcsi ujjába belevarrt egy gomb szívecskét, és mikor odaadta, mondta hogy így mindig veled lesz a szívem..

fél évre valami olyat vegyél, ami hozzátok kapcsolódik.. ne viccespóló meg plüssmaci :)

2010. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. okt. 29. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!