Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele tudnál szeretni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudnál szeretni a volt szerelmedbe?

Figyelt kérdés
Ha minden nap beszélgetnétek, és néha - néha találkoznátok is?
2010. okt. 27. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
soha. Nagyon megutáltam. Ez van. Már megszakítottunk egymással mindennemű kapcsoalttartási formát. Ő dobott ki, sajnos ő sem tudta, hogy miért.
2010. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18:46 ez velem is így történt.A lány szakított velem különösebb okok nélkül,amitől persze nagyon kikészültem,de erőt vettem magamon és leküzdöttem.Azóta ugyan nem nagyon találkozunk,ha igen akkor akkor köszönünk egymásnak,esetleg ha kérdez én válaszolok,mert haragudni nem akarok rá.Tudnék,de az gyerekes lenne.Viszont semmiképp sem hiszek abban hogy szerelembe esunk egy olyan valakibe,akibe már egyszer szerelmesek voltunk.Hacsak nem múlt még el teljesen...
2010. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem és nem is hiszek az ilyesmiben.
2010. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak akkor éreztem úgy, hogy belé tudnék szeretni újra, amikor megtudtam, hogy új barátnője van. Aztán újra összejöttünk, de persze nem tartott sokáig a "szerelem". Szerintem csak a féltékenység hozta ki belőlem, mert valaha egymáshoz tartoztunk és rossz volt belegondolni, hogy másért van oda.
2010. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha. Semelyikbe.
2010. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!