Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fizetitek a dolgokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fizetitek a dolgokat a barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés

Pl ha elmentek egy moziba akkor mindenki fizeti a saját jegyét?Vagy ha közös programként főztök valamit akkor felesben veszitek az alapanyagokat?

24/l


2010. okt. 27. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
ez a kapcsolat komolyságától függ. általában egy férfi nem is várja el, hogy kezdetekben a nő bármit is fizessen. aztán persze egy idő után változik a dolog. van, hogy én fizetek, van hogy ő. legtöbbször megbeszéljük, hogy most ki fog fizetni. pl ha én főzök vacsorát, akkor természetesen én fizetem a hozzávalókat is. ha ő főz, akkor ő fizet.
2010. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a barátom fizet,közös főzést meg úgy rendezünk,h otthon és általában van otthon alapanyag.nem tudom,h együtt laktok,v szüliteknél mind2.am ha elmegyünk kajálni mindig ő fizet,de mikor már nagyon nem tetszik nekem ez,a végén sikerül a sajátomat nekem fizetni.
2010. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Általában én szoktam fizetni mindent.De vannak olyan helyzetek, hogy nálam nincs pénz vagy annyi pénz..és akkor ő kisegít vagy ő fizet.Együtt vagyunk másfél éve,közös kasszán vagyunk, de én úgy gondolom, hogyha egy kapcsolat elején vagy, akkor illő ha a srác fizet, fleg ha Ő hív el pl moziba.


19/f

2010. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Általában ha pl moziba megyünk,akkor barátom fizeti a jegyet,de akkor én fizetem a többit(kaja,innivaló)

De ha én veszem rá a mozira,én veszem a jegyet.

Mivel együtt élünk,a kaját együtt fizetjük. Ezt értsd úgy,hogy van amikor ő vásárol,van amikor én,mikor kinek mennyi pénze van,vagy ki jár éppen bolt felé.

2010. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szása Petrosevics ***** válasza:
A kapcsolat elején, mndenképpen a férfi jó ha fizet, aztán a késöbbiekben meg már közösen is lehet, bár van a férfiaknak az a tulajdonságuk h nem szeretik ha egy csaj többet fizet bele mondjuk a közös kajába vagy valamibe.Engem pl személy szerint irritál az ha mondjuk barátnőm fizet valamit mert nincs nálam pénz, és utána ő nem akarja elfogadni amikor az én részemet, vagy az egésznek az árárt visszaadom...vissza adom mindenkép, mert addig nem nyugszom:D, volt már h a tárcájába tettem mikor nem látta, egy cetlivel h akkor is visszafizetem:D
2010. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ezt mi a hülye férfiak csesztük el , hogy mindig "mindent" fizetünk . Nem ártott volna rászoktatni a lányokat hogy nem ártana hogy ők is fizessenek .
2010. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mikor hogy. Mikor a páromnak van pénze, ő fizet, mikor nekem, akkor én.

Ha kajálunk vhol, általában én fizetek, mert van egy csomó kajajegyem:D

Ha együtt vásárolunk, akkor osztozni szoktunk a költségeken.

2010. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában a barátom fizet. Szinte mindig meghív, nem hagyja, hogy fizessem a részem, pedig bennem tényleg megvan a szándék és jelét is adom :) Cserébe persze én is meglepem időnként apróságokkal, vagy kijelentem, hogy márpedig ezt és ezt én fizetem, ne is ellenkezzen. De ezek inkább apróbb dolgok, pl. mozi előtt kaja/pia. Egyébként 21 évesek vagyunk, 4 hónapja együtt.
2010. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!