Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan a természetem, hogy képtelen vagyok a feleségemmel normálisan kommunikálni a kevés és megszokott szex miatt.(heti egy alkalom, mindig szombaton) Hiába bizonygatom magamnak, hogy változtatok ezen de nem megy. Tudom, nem minden a szex de nekem a heti egy nagyon kevés 36 évesen. Ő azt mondja, hogy neki ennyi az igénye. Az összes veszekedésünk emiatt van.Nem tudom sajnos megbeszélni vele mert szerinte szexmániás vagyok.Szex után 2-3 napig minden rendben van,de utána egyre jobban kívánom őt és persze kapom a visszautasításokat.Sokszor már kezdeményezni sem akarok (merek)
2010. okt. 27. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Le kéne ülnöd mellé, megpuszilni, megcsókolni, megsimogatni...szerelmesen ránézni. Kedvesen beszélni hozzá...hozzábújni...mondani hogy nagyon szereted...elkezdeni csókolózni..és izgasd fel:) Ilyesmivel próbálkoztál már? Ne lássa rajtad, hogy azzal a szándékkal mész oda hozzá, hogy szexelni akarsz. Érd el, hogy megkívánja a dolgot. Mondd, hogy nagyon szeretnéd szeretni.

De semmiképp se veszekedj rá szerintem, azzal épp az ellenkezőjét éred el. Próbálkozz:) Nem lehet, hogy van neki valami problémája és emiatt nem megy? Régebben több volt a szex?

2010. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam már hasonló helyzetben és inkább váltottam, muszáj, mert különben nem leszel boldog. Neki ennyi az igénye, amúgy 2-3 alkalom lenne a minimum hetente(szakember véleménye!), szóval egyáltalán nem vagy szexmániás, ez nagyon is normális, hogy többet szeretnél...
2010. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!