Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez még valamit irántam?

Figyelt kérdés
VAn egy lány akit szeretek.Tudja ő is hogy szeretem. Volt egy időszak amikor bejöttem neki de felvételi elött nem alart járni. Mostmár tudom hogy más tetszik neki. Suliba sokat beszélgettünk. Kipróbáltam hogy nem foglalkozok vele mintha már nemérdekelne de nem történt semmit ő se foglalkozott velem élőbe de msn-en tök jófej velem.Már egy ideje szinte nem is beszélünk de tegnap mikor elindultam haza a sulibol utánam szaladt és elkisért egy ideig és utána megölelt és ugy ölelkezve álltunk egy ideig aztán elköszönt. Láttam rajta h zavarba van. De másnap megint leszart hozzámse szolt. most akkor mivan? jobb lenne elfelejteni őt? lécci segitsetek
2010. okt. 26. 21:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ha esetleg továbbra is ugyteszek mint akit már nem érdekel akkor lehet hogy lépni fog még valamit?:D
2010. okt. 26. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!