Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lehet ebből még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

2 éve szerelmes voltam az egyik osztálytársamba,nagyon jóban voltunk,de csak mint barátok,tehát nem lett belőle semmi én pedig szép lassan túlléptem rajta.

Már más suliba járunk,de most is tartjuk a kapcsolatot,havonta 1-szer szoktunk találkozni legutóbb szeptember elején találkoztunk egy társaságon belül,már akkor is mély benyomást tett rám.Pár nappal ezelőtt hazafelé összefutottam vele,akkor csak ketten voltunk,dumálgattunk meg ilyesmi.Nekem ő volt az első szerelmem és attól tartok most sem közömbös számomra,így hogy már más suliba járunk,lehet valami ebből?Hogy léphetnék vele gyakrabban kapcsolatba?


2010. okt. 26. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem laktok messze simán amúgy :MSN
2010. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

4 hévmegállóra,szal egyáltalán nem messze,meg közös a baráti körünk is.

Közben eszembe jutott még vmi:az egyik legjobb barátja szerelmes belém már fél éve,de soha nem volt köztünk semmi és nem is lesz...ez jelenthet problémát?

2010. okt. 26. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelentheti pesrze , lehet nem akarja megbántani a legjobb barátját , hogy ösze jön veled !
2010. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy azért nem akar tőled semmit, hogy nehogy megbántsa azt a barátot. Meg kellene beszélnetek, bár tudom, hogy az ilyen tanács ilyenkor semmit sem ér :SS:

fussatok össze többet. beszélgessetek MSNen... szerintem lehet belőle valami :)

2010. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első vok:

Hát szerintem ha erőszakos a szerelmed haverja és télleg naon jó haverja akk a szerelmed már csak a barátságuk miatt sem fog úgy gondolni rád persze ez nem jelent semmit ettől még szerethet téged!Ami a távolságot illeti én Szegedi vok fingom sincs mennyi 4 hév megállóxD

2010. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a haverja egyáltalán nem erőszakos,nagyon kedves,rendes srác,én is jóban vagyok vele,de csak barátilag.

Nem tudom h működik ez a fiúknál,ti összejönnétek a haverotok szerelmével?

2010. okt. 27. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!