Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam majd?

Figyelt kérdés
Szakítottam nemrég a barátommal, de úgy volt, ezen a hétvégén találkozunk. Most eltűnt, új msncíme van, de feljött a régire valamiért, és beszéltünk. Utána lelépett. Szerintetek felhívjam? Arra gondoltam, péntek estig kap némi gondolkodási időt, hogy eldöntse, kellek-e még neki, és akkor majd szombaton találkozunk. (én mennék hozzájuk, mert anyagilag most rosszul állunk, és nincs kajánk sem.) Szerintetek jó lesz így? Amikor mondtam neki, hogy felhívom, nem reagált. Ez azt jelenti, hogy nem fogja felvenni, vagy mivan? Tudom, hogy szeret, mert ha bunkón viselkedik is, akkor is elmondja 100x.
2010. okt. 26. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

magadból csinálsz bohócot. Első mondatodban kidobod, utána meg 10 soron keresztül itt magyarázod, hogy jó lenne vele lenni?

Értelmetlen.

2010. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is értelmetlen amit leírtál. Én nem is értem, hogy most járni akarsz-e vele vagy nem? Ha beszélni akarsz vele, hívd fel, azt kész. Ha a barátod volt ne legyél már gyáva beszélni vele.
2010. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!