Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom előtt miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom előtt miért nem tudok önmagam lenni?

Figyelt kérdés

Mindenkivel egy húron pendülök, elröhögök, jól érzem magam, de már nincs meg az a ˝közös nevetgélés˝.Próbálok vele is ugyanolyan lenni,de mikor elkezdek mondani neki valamit, mintha pl. a többieknek mondanám, megakad a hang a torkomon, és inkább el sem kezdem.NEM TUDOM MIÉRT.

Csak meséli a vicceit, és röhögnöm kéne, de már lassan azt sem tudok.Minden este rosszul fekszem le emiatt,magam sem tudom mi a gond... de tényleg,nem tudom miért van ez.

18/L


2010. okt. 26. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
már csak finganod kéne előtte :D
2010. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy depressziós alkat, szóval ezzel a válasszal nem fogtál meg :D, de nemrosszötlekember.
2010. okt. 26. 19:31
 3/14 anonim ***** válasza:
talán vki"mást" szeretettél meg vele és azért nem tudsz vele önmagad lenni..már ha érted hogy mire célzok : )
2010. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sok fiúval jóban vagyok,de őt szeretem.
2010. okt. 26. 19:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Máshogy értettem : ) na szal lehet mást adtál magadból amikor megismerkedtetek és más vagy igazából : ) lehet akkor próbáltál a kedvére tenni most meg vhogy nem megy ez az "erőltetett" dolog : )
2010. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
éértem. lehet. :S
2010. okt. 27. 15:32
 7/14 anonim ***** válasza:

szia

És megoldódott a problémátok? rájöttél mi volt(van)a gond? Amit utólag mondtak, én is arra gyanakszom, ugyanis én ugyanebben a cipőben jártam mint Te. Sajnos nekem nem sikerült zöldágra vergődnöm a dologgal, remélem Neked összejött.

Irhatnál privit, kiváncsi vagyok.

2011. jan. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szia, így utólag rájöttem hogy azért nem működött, mert ő egy tipikus ˝mindenki kevdence˝ alkat, és nem volt önbizalmam mellette.Szép lányok rajongták körül míg velem volt, féltem hogy nem nevet a viccemen, féltem hogy nem érdekli amit mondani akarok.

Azóta már szakítottam vele novemberben,2 hónapig nem beszéltem vele és nem is láttam,

életemben először tudtam vele önmagam lenni most(mikor múltkor látott, és leszállt a buszról),mert már nem számított mennyire akarok megfelelni neki és megnevetteni, nem számított hogy érdekli-e mit mondok, csak mondtam,és jó volt.

Hidd el, ezt csak a csoda szokta megoldani,mert sajnos nem hiszem hogy ez megváltozhat. :S

Talán kellene nektek egy kis idő...vagy nem kicsi,nemtudom.

Köszönöm a kérdésed egyébként,remélem találsz benne valami hasznosat,ami segít.

2011. jan. 12. 16:13
 9/14 A kérdező kommentje:
Jaaaaa, bocsi, azthittem még mindig.Na, akkor kódolj át mindent múltidőre. :)
2011. jan. 12. 16:14
 10/14 anonim ***** válasza:

hm..átkódoltam:) nos, akárcsak az én sztorimat olvasnám, csak itt én vagyok a fiu:)

sok minden benne van igen, nálunk is igen csak körbe rajongták pasik a barátnőmet, és ezeket velem rendszeresen érzékeltette, beszámolt róla, direkt féltékennyé tett...így egyáltalán nem éreztem h jó vagyok mellette, elvesztettem az önbizalmam. Hasonlóan voltam mint akkor Te. Azótta már én is szakítottam vele, pedig valahol szerettem nagyon is, de kezdtem kifordulni magamból, és elveszteni a kapcsolataimat másokkal, ezért inkább kiléptem a kapcsolatból. Rosz volt a szakítás, de így utólag, nem bántam meg.

2011. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!