Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel ténylegesen agyára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel ténylegesen agyára lehet menni valakinek?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatom már egy ideje döcög, nem figyel rám annyira, mint szeretném, s mikor megpróbáltam megbeszélni vele, akkor rögtön elkezdett veszekedni.

Az utóbbi időbe egyszer kétszer megjegyezte, hogy utánzom, de ma azt mondta, hogy az agyára megyek, hogy utánzom.

PL amikor énekel valamit, akkor én is elkezdem dúdolgatni, vagy ha malmoz az ujjaival, akkor én is. Eddig észre sem vettem, de most már próbálok figyelni erre is.

Régebben még mosolygott is, hogy milyen aranyos ez, s direkt dalolta a kedvenc dalomat, hátha folytatom, most meg a falra mászik ettől, falra mászik tőlem.

Szerintem azért csinálom ezt, hogy közelebb érezzem magamhoz, de az őszintén megvalva nem tudom.


2010. okt. 25. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel ténylegesen agyára lehet menni valakinek?

A párkapcsolatom már egy ideje döcög, nem figyel rám annyira, mint szeretném, s mikor megpróbáltam megbeszélni vele, akkor rögtön elkezdett veszekedni.

Az utóbbi időbe egyszer kétszer megjegyezte, hogy utánzom, de ma azt mondta, hogy az agyára megyek, hogy utánzom.

PL amikor énekel valamit, akkor én is elkezdem dúdolgatni, vagy ha malmoz az ujjaival, akkor én is. Eddig észre sem vettem, de most már próbálok figyelni erre is.

Régebben még mosolygott is, hogy milyen aranyos ez, s direkt dalolta a kedvenc dalomat, hátha folytatom, most meg a falra mászik ettől, falra mászik tőlem.

Szerintem azért csinálom ezt, hogy közelebb érezzem magamhoz, de az őszintén megvalva nem tudom.

2010. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel ténylegesen agyára lehet menni valakinek?

A párkapcsolatom már egy ideje döcög, nem figyel rám annyira, mint szeretném, s mikor megpróbáltam megbeszélni vele, akkor rögtön elkezdett veszekedni.

Az utóbbi időbe egyszer kétszer megjegyezte, hogy utánzom, de ma azt mondta, hogy az agyára megyek, hogy utánzom.

PL amikor énekel valamit, akkor én is elkezdem dúdolgatni, vagy ha malmoz az ujjaival, akkor én is. Eddig észre sem vettem, de most már próbálok figyelni erre is.

Régebben még mosolygott is, hogy milyen aranyos ez, s direkt dalolta a kedvenc dalomat, hátha folytatom, most meg a falra mászik ettől, falra mászik tőlem.

Szerintem azért csinálom ezt, hogy közelebb érezzem magamhoz, de az őszintén megvalva nem tudom.

2010. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan sokat nem segítettél a kérdésem bemásolásával.Lehet, hogy szórakozol, lehet, hogy csak azért másolgatod, mert úgy látod, hogy a kérdésbe van a válasz, nem tudom, de ha leírnád, hogy pontosan mire gondolsz, máris sokkal jobb lenne.
2010. okt. 25. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan sokat nem segítettél a kérdésem bemásolásával. Lehet, hogy szórakozol, lehet, hogy csak azért másolgatod, mert úgy látod, hogy a kérdésbe van a válasz, nem tudom, de ha leírnád, hogy pontosan mire gondolsz, máris sokkal jobb lenne.
2010. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak egy kis 13 éves pisis szórakozik mert nincs jobb dolga és nemért a témához :D én sem tudok sok tanácsot adni, de ebből azt veszem le, hogy már nem szeret úgy téged ha nem is képes megbeszélni rendesen a dolgokat és mindenen csak felkapja a vizet. megéri vele maradnod?
2010. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem szeret, mint régen, s az bánt, hogy akkor miért nem áll elém, hogy megbeszéljük. Sok ismerőse van, s bár tudom, hogy eléggé magába zárkózó, mégis jól esne, ha valmi bántana, akkor velem beszélné meg, nem msn-en a barátjával.
2010. okt. 25. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet már csak megszokásból van veled, vagy csak gyáva elmondani mit gondol, esetleg mindkettő. de mint már mondtam ha komolyan nem képes emberi módon megbeszélni a dolgokat akkor nem biztos, hogy megéri ezt folytatni. de nem az én kapcsolatom, csak egy tipp :)
2010. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de akkor ne tervezzen gyereket...Az bánt, hogy tervez, pedig ilyen a kapcsolatunk.

Szerintem meg kellene értenem, hogy nehezen beszél az érzelmeiről, ami ebbe az esetbe nagyon rossz, ha valami baja van, nem nekem mondja meg.

2010. okt. 26. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!