Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért foglalkozik még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozik még mindig velem? Szakítottunk, mert nem volt jó, összevesztünk, de még mindig érdekli, hogy mi van velem.

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt, és kb. egy éve ismerjük egymást. Szeptember végén szakítottunk, mert nem működött a dolog. Rá két napra új barátja lett. Azt monda, hogy nagyon szereti, engem pedig már nem, nem hiányzok neki. De mégis, tudom, hogy érdeklődik utánnam. Olvasgatja a blogomat, amit ő is beismert, és nézi, hogy mi van velem. Szerintetek? Szeret még, és csak azért csinálja, hogy ne felejtsem el, vagy féltékennyé tegyen? Vagy már nem szeret, csak akarja tudni, hogy mi van velem. A mostani barátját isteníti nekem, hogy milliószor jobb. E miatt össze is vesztünk párszor. A véleményetek kéne. Előre is köszönöm.
2010. okt. 25. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod ilyen ez, mikor szerettél valakit, de azzal már vége. Az én exem is érdekel valamilyen szinten, mert régebben együtt voltunk. Érdekel milyen eredményei vannak, érdekel, hogy van-e új párja stb. Azt viszont nem tudom, hogy ez azért van-e mert még érzek iránta valamit, vagy csak szimpla kíváncsiság. Úgy érzem nem szeretem már, de lehet, hogy csak álltatom magam...
2010. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

velem a fiúk csinálják mindig ezt....de még én sem jöttem rá, mi értelme, talán így könnyebb lezárni, hogy nem érzik azt, örökre elveszítettek....v még akarnak vmit

ezt a kettőt tudom leginkább elképzelni, és a ti esetetekben sem tudok okosabb lenni sajnos :(

2010. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!