Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szomorú vagyok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomorú vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alakult egy sráccal valami,de megint összejött az exével és nem mondta meg,és én már nem tudok úgy ránézni. Azt mondta hogy még mindig szeret,de a barátnőjét jobban. Nagyon összevagyok törve lelkileg,nem tudok aludni,vagy csak sírva és nehezen. És nagyon nehéz őt elfelejteni. :S

Tudom h a sulira kéne koncentrálnom,de egy suliba járunk,és látom minden nap.


2010. okt. 25. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én meg csak a "legjobb barátja" vagyok:(( nincs kedved neszélgetni msn-en?:)
2010. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint a lánynak akit szeretek :'(
2010. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dee,elküldtem az msnem :D
2010. okt. 25. 19:19
 4/5 anonim válasza:
Szilvapálinkát, azt szeretem!
2010. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem kéne beleélni magad az ilyenekbe,fiatal vagy még,látszik semmit nem tudsz az életröl..
2010. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!