Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgy tud szeretni? (lennt)

Figyelt kérdés

van barátom két hónapja.

de én egy nagyon ronda lány vagyok, ő meg nagyon helyes srác.

ráadásul kövér is vagyok.. de nagyon.. egyszerűan alig tudom elhinni hogy én kellek neki =/


2010. okt. 25. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Most kicsit bunkó leszek előre is bocs, de: A szerelem vak szerencsédre :)
2010. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tud szeretni ahogy te el sem hinnéd. Különben hidd el, hogy te kellesz neki még akkor is ha te magadat rondának tartod. Lát benned valami pluszt ami miatt veled akar lenni. Ennek csak örülj és legyél önmagad és nagyon boldog. Ne foglalkozz, hogy ki mit gondol rólatok. Élvezd, hogy szeret valaki olyannak amilyen vagy. 30/N.
2010. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van akinek ez jön be és lehet hogy ronda vagy de közben cuki és aranos ami tok jo
2010. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem ettől függ....biztos megvan benned az a "plusz", ami kell....

engem pl sokan szépnek tartanak, meg mindig akad valaki, aki udvarol, de aztán mindig hiányzik az a kis megmagyarázhatatlan plusz, hiába a vonzalom


szóval ne agyalj, inkább örülj neki, hogy megadatik, hogy valaki szeressen!


ui:nem lehet, hogy csak önbizalomhiányod van? ;)

2010. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!