Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2. randi után összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. randi után összejöttem egy lánnyal, de lehet nem is akarom, mert nem kötődök hozzá valamiért. Szerintetek mit kéne tennem? 17/f

Figyelt kérdés
A lányt nagyon sajnálom, mert ő kötődik, de én nem, pedig tényleg semmi komolyabb problémám nincs vele. Talán pár apróság szól ellene.
2010. okt. 25. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezen nincs mit ragozni.Nem szereted.Kérdés van?Nincs,és nem is lehet.Erről ennyit.


Hja,majd elfelejtettem: Ne találkozz vele többé.Egy férfi ne játsszon áldozati bárányt.Ne folytasd,mert megsérül.

2010. okt. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igérteél neki semmit, inkább még most szakíts amíg nem éli bele magát nagyon, mond meg neki h. nem az ő hibája, egyszerűen nem illetek össze, azt gondoltad, h. működhet,mert tetszik meg midnen,de nem akarod megbántani és kihasználni, ezért inkább még most szakítasz.Nem jött az a kémia mai miatt többet éreznél iránta.Ez van, valszeg nem illetek össze.
2010. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha annyira nem érdekelne, nem gondolkoznál róla, és nem itt érdeklődnél arról, hogy szegény mit érez
2010. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát szerinted mit kéne?? Egyértelműen ne hülyítsd a lányt és szakíts vele! Szegénynek rossz lesz de még mindig inkább most legyen vége még mielőtt totál beléd zúg! Akkor sokkal rosszabb!
2010. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

már bocsi de 2találka után hogy lehet kötődni?? hacsak nem megvolt neked akkor elhiszem h kötődik ha jó volt veled a szex,hameg megvolt 2alkalom után pláne dobd ki ha ilyen könnyűvérű,másnak is meglesz ilyen könnyen .ha meg semmi ilyenről nincs szó,akkor meg szimplán ne hülyítsd dobd és kész

22L

2010. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem volt meg... csak az a gondom hogy nincs az a bizonyos plussz és nem tudom, hogy később lenne-e.
2010. okt. 26. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!