Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyire fontos a közösségi oldalakon közzé tenni a családi állapotunkat?

Figyelt kérdés
Elég sokszor elgondolkodtam már ezen, és általában intelligensebb emberek azt mondják, hogy nem ez a kapcsolatnak egyáltalán nem fontos része meg ez egy ilyen új hülyeség. Részben igazuk van, de ha jobban belegondolok, azért kicsit érdekes is tud lenni. Ha például az illető naponta feljár az adott oldalra, és mégsem állítja át a családi állapotát, az nekem kicsit úgy jön le mintha szégyellené a párját. Még ha rejtve van akkor hagyján, de olyat is láttam már akinek egyedülálló volt kiírva miközben párja volt. Mit gondoltok erről? Ti közzéteszitek/tennétek? Továbbá Facebookon már azt is be lehet állítani, hogy ki a párunk, erről mit gondoltok?
2010. okt. 24. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kinek fontos, kinek nem. Szerintem ennyire badarság belemerülni az ilyen közösségi oldalak univerzumába. Bár ha gyakran látogatja az illető, tehát aktív, akkor talán már illik beállítani. Az exemnél én sem állítgattam, bántotta is a dolog, hülyeség is volt tőlem. Így utólag beláttam, hogy azért fontos, mert azt hiheti a párod, hogy másra is hajtasz, és azért nem állítod be. 22/f
2010. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk tetszik egy lány, akkor sok kellemetlenségtől kímélhetem meg, ha csak akkor írok neki, ha "egyedülálló".

Amennyiben hazudna, akkor az az ő hibája. Nem egy srác így ismerkedik. Én is próbáltam, de kevesebb szerencsével.

2010. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igen mondjuk olyankor jól jön szerintem, ha nem sokat tudsz valakiről, de mondjuk tetszik neked, megtalálod, és látod, hogy kapcsolatban...hát így talán jobb.

De mondjuk szerintem ha valaki nem írja ki, nehogy már azon sértődjön meg valaki...szerintem ez annyira nem jelent semmit. van aki kiírja, van aki nem. Nekem amúgy eszembe nem jutott volna, hogy valaki azért nem írja ki, mert mondjuk szégyenli. Szimplán nem érdekli, hogy az egész világ tudja-e, hogy ő most kapcsolatban van.

2010. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmm, abban igazatok van, hogy nem kéne ennyire belemerülni, viszont vannak esetek mikor szerintem igenis fontos dolog tud ez lenni. Engem speciel zavarna, hogyha a párom nem akarná beállítani hogy kapcsolatban van, miközben aktív tagja az oldalnak.
2010. okt. 24. 21:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még vélemények :)
2010. okt. 24. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna ez esetben. Sőt, ha csak havonta jár fel, kicsit akkor is zavarna. Nem tudom megmondani hogy miért, igazából sok értelme nincs ennek, de valahogy annyira jól esik mikor látom hogy a párom töltött fel rólunk közös képeket, ez egyfajta bizonyíték hogy büszke rám, szívesen felvállal az egész világ előtt.

Nem mondom hogy veszekednék, ha nem így tenné, de az nagyon zavarna ha egyedülállónak lenne kiírva.

2010. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire az életünk részévé váltak a közösségi portálok, akkor az a miniumum, hogy ott is feltüntesse az ember, ha van párja. Már csak a kapcsolat iránti tiszteletből is illik!

Ez egyéni vélemény, én nem vagyok fent egyiken sem, de a páromtól elvártam és el is fogom várni, hogy ha van neki adatlapja, akkor írja ki, hogy vagyok neki. Nem azért, hogy reklámozzon, de miért lenne egyedülálló, ha közben barátnője van? Az már gyanus, hogy midennnap felnéz valaki, szinte már mániákusan, van nője, közben meg szingli a nagyvilágnak...

2010. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Ha van párod, akkor azért, hogy az esetleges próbálkozni vágyók szembesüljenek a tényekkel. Ha meg nincs, akkor meg azért, hogy mindenki tudja: szabad a pálya.
2010. okt. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!