Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok olyan fiúval akinek pókerarca van?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
mindig? mert akkor nem...tudjon mosolyogni is :)
2010. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pikk ász, vagy mi? (Tök alsó vagy tökfilkó nem lehet, mert nem azzal a kártyával játszák!)
2010. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nem mindig van pókerarcom csak elég sűrűn
2010. okt. 24. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az én barátomnak elég sűrűn van..de nagyon szeretem,ezért emiatt sosem hagynám el.A pókerarc sosem tökéletes..valami nagyon apró jel mindig elárulja milyen hangulatban vagy,milyen érzések vannak benned akkor épp.Nekem 1 évbe telt,hogy ezt megtanuljam,úgyhogy mostmár ha mások számára pókerarcot is vág én akkor is tudom mi jár a fejében.:)
2010. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az milyen?
2010. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan mikor foggalmad sincs róla hogy mégis milyen érzések kavaroghatnak benne,vagy mit gondolhat..semmit nem lehet leolvasni az arcáról..se vidámságot se bosszúságot vagy közönyt..semmit.Nem tudod eldönteni hogy most örül valaminek vagy sem..ilyen ha valakinek pókerarca van.

Időbe telik mire megtanulod észrevenni azt az apró ráncot a szeme alatt,amiből tudod hogy valójában mosolyog vagy észrevenni hogy picit mozog az orra,vagyis dühös..:)

2010. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!