Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek történt mát ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt mát ilyen?

Figyelt kérdés
Segítettem átmenni egy osztálytársamnak (lány) (ergo én fiú vagyok) töriből (segítettem e felkészülésben) amikor a tanár megkérdezte a tanár hogy fontos e hogy benn maradjak a lány azt mondta megnyugtató lenne. Miután átment megölelt és ezt valahogy nem tudom kiverni a fejemből. Állandón rá gondolok ez a kérdé 2 részes egy hogy veletek történt e ilyen kettő szerintetek bejövök e neki? Amúgy szerintem nem nézek ki valami jól (túlsúly)
2010. okt. 24. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél maga biztosabb, és kérdezd meg tölle, hogy be jössz-e neki!
2010. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem így inkább ne szegezd neki a kérdést. Egyébként milyen típusú a lány, úgyértem gyakran ölelget mindenkit? (Most ez így elég hülyén hangzik, de lehet, hogy ilyen közvetlen a lány és pl. a barátnőit is gyakran ölelgeti, és csak nagyon hálás volt neked.)
2010. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

lehet láttam már más fiukat s ölelgetni egyszer tavaly elhívtam moziba igen béna módon úgy hogy a választ igazából meg se kérdeztem

meg volt ollyan hogy osztály kiránduláson hozzá se szóltam ő kezdeményezett beszélgetést minden ok vagy előzmény nélkül

2010. okt. 24. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor, szerintem hívd el megint moziba, de most legyél kicsit magabiztosabb, és várd is meg a választ. :D Ha habozás nélkül igent mondd, akkor bejössz neki, de ha valami kifogást keres, akkor csak egy jó barát vagy.
2010. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen miután megkérdeztem egy másik osztálytársam kérdezte meg a választ, nem tudom nekem is ezt mondta volna vagy bizonytalan volt stb
2010. okt. 24. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!