Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Totál oda vagyok érte, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál oda vagyok érte, és éreztem, hogy ő is értem! Akkor meg?Most ez akkor mi volt? Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam a barátnőmmel az egyik törzshelyunkön, ahová szoktunk járni...Még októberben megismerkedtem ott a pincérrel, akkor a 18. szulinapomat unnepeltem és rákattantam, elkértem tőle a telefonszámát is, amit nem adott meg. Azóta mindig ha látott, vagy kiejtette a kezéből a poharakat, vagy bámult, mint aki még csajt nem látott életében soha.Kb, ennyi, bevezetésnek.Térjunk vissza a pénteki naphoz....Unnepeltem megint, de most Alexandrát(szlovák naptár szerint), ő is a haverjaival kicsit ittak...Mindig amikor elmentem az asztaljuk mellett, ahol ultek, hívott magához, legalább 4-5x, én nem mentem :) Mondom majd ha vmit akar, oda jön hozzám :) Amikor a barátnőm kiment a WC-re oda is jött :) Kérdezte, hogy még emlékszek-e rá és, hogy miért vagyok mindig olyan távolságtartó...Mondtam neki, hogy igen természetesen emlékszek rá. Megkérdeztem tőle, hogy miért nem adta meg akkor még októberben a tel. számát. Azt mondta azért, mert unnepeltem, és részeg voltam, ezért inkább nem adta, mert nem tudta, hogy aztan lesz-e belőle úgy vmi...Most oda adta...Beszélgettunk, majd hirtelen csönd :) Csak néztuk egymást, és akkor megtörtént: megcsókolt :) Hát én a mennyekben éreztem magam :) Hazakisért, majd még mondta, hogy egyszer már megmutatott a testvérének is, és szerinte is nagyon aranyos vagyok, mindig becézgetett, stb. Mondta, hogy neki már 2 éve nem volt barátnője, most 27 éves, korkulonbseg nem számit. Azt is hozzá tette, hogy nem szeretné ha becsapnám, és, hogy ne okozzak neki csalódást...Megegyeztunk, hogy másnap találkozunk, eljön értem...OK...Haza mentem, még aznap éjjel 2x felhívott és 4 sms-t kuldott, hogy már várja a holnapi napot, stb. De már az sms-ben férre írta a dátumot, mármint az időpontot, amiben megegyeztunk...Másnap várhattam is, nemjött...Lehet megijedt, vagy szégyenlős(bár az biztos az, ha mindig csak mosolygott és nem mert még megszólítani se azelőtt), vagy lehet másnapos volt, elfelejtette...Tényleg nem tudom...Csak, hogy nekem ő kell, komolyan gondolom, és nagyon...Nem tudom, bármi történhetett vele, ami miatt nem jött el...Mondom, egy helyre járunk többnyire, gondoltam, majd megbeszélem vele, ha találkozunk ott...Mi a véleményetek??Mit csináljak??....Nem hiszem, hogy csak bolondított...Nem, azt komolyan nem.... :´( Hmm?
2009. jan. 4. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Felhívtad akkor hogy hol a bánatban van?
2009. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, csak írtam neki aztán később egy szép sms-t...de most nemom, hogy akkor mi van, pff :(
2009. jan. 4. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gondolta nagyon komolyan. Jártam már én is hasonlóan. Ne nagyon fuss utána, ha érdekled, keresni fog.
2009. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: Igazad van, természetesen én is ugyanezt tanácsolnám. Csak tudod, rég nem éreztem ilyen jól magam valakivel, és totál belebolondultam...De persze a női buszkeségem úgyse engedné, hogy én szaladjak utánna....De azért még szerintem megkérdezhetem tőle, hogy most akkor ez mi volt....nem?
2009. jan. 4. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:

aranyszabály: busz és fiu után nem futunk...:)...

csak akkor bocsás meg neki hha nagyon teper... még véletlenülse csörgesd meg...

2009. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha annyira szégyenlős akkor??.....De szerintem magyarázattal tartozik és én is kíváncsi vagyok rá!....uff :(
2009. jan. 4. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:
De kérdés, hogy ő is úgy érzi-e, magyarázattal tartozik? Persze addig úgyse nyugszol meg, míg meg nem kérdezed tőle.
2009. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!