Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is tudom. , Szerethet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom. , Szerethet? (lent bőv. )

Figyelt kérdés

Kételkedem...

Összejöttem egy sráccal, annyira egyformák vagyunk, hogy ez nagyon ritka Magyarországon(Közös gondolatok, majdnem ugyanolyan élet, közös érzések..)

A lényeg az, hogy amikor amikor szerelmet vallottam neki, akkor nemtudom hogy jóltettem-e.. tök piásan meg minden: S már alig emlékszem valamire...

És még utána mondott ilyeneket, hogy hát ő is érez valamit stb, de később meg "hjaajj az a 8 hónapos kapcsoaltom, most felkavartad az érzéseimet, oylan furcsán vagyok" meg suliban is.. tudjátok van az 7 fogás, elkezdi nekem csinálni, meg az egyik barátnőmnek is, a szemem láttára.ott ülünk 3-sban és én alig bírtam ki, és akor elekzdi a scajnak is, hogy ő kibírja-e...hát de ha egyszer én vagyok a barátnője......

Meg nagyon néha, de szoktot más csajokról beszélni... de az nem is annyira fontos

hanem az idegesít, amikor azt a barátnőmet felhozza "témának" vagy megejti, hogy pl: "amit most mondtál, az olyan Vikis, ő jut róla az eszembe.. meg stb" vagy napi 5x.... de aztán néha utána elmondja, hogy csak én kellek neki, éls a barátnőm hiába fáradozik..

Meg 1x jött nekem a párom. avval, hogy neki nicsenek érzései, de még is szerelmet érez. SZERINTE

jajj mit csináljak?:(

Olyan rossz ez így.. pedig én nagyon szeretem, nekem ő az életemnél is fontosabb..

Szeret szerintetek?


19/L


2010. okt. 24. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
én nemtudom, szerintem biztos érez valamit irantad csak fel a csalodastol...miota vagytok eggyutt?
2010. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon friss. csak 1 hete.
2010. okt. 24. 13:50
 3/5 anonim válasza:

lehet, csak kíváncsi arra, hogy hogy reagálsz, ha másik lányt említ.

sajnos, mint kívülálló, nem tudok sokat a párodról ( :D ), de nekem elég bizonytalannak tűnik.

Sztem szeret azért.

2010. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem szerethet !

Há noooooomális vagy?! Dehogy szeret!

Jobban tennéd, ha nem zaklatnád! Ne hívogasd! Hagyjad békén!

2010. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sztem ha elkezd beszélni a bnödröl v ilyesmi akkor vagy szolj rá h ezt meg kell beszélnetek h miért hozza fel témának a bnödet vagy egszerüen csak tereld el vmivel a témát...de sztem ezt ink beszéljétek meg :)
2010. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!