Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok érdemes ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok érdemes ezt újra megpróbálni?

Figyelt kérdés
Nyár elején megismerkedtem egy sráccal, akivel nem egy hétköznapi kapcsolatunk volt... Minden nagyon jó volt, nincs róla rossz emlékem. csak aztán 1 hónap után egy félreértés miatt megszakadt a kapcsolat. Azóta fejemet verem a falba hogy hagytam elmenni. Most úgy alakult hogy 5 hónap után újra találkoztunk. Nagyon jól éreztük magunkat mindketten, és rajta is láttam hajlandóságot arra, hogy megpróbáljuk újra. Csak azóta én elkerültem egy más városba, messze... és 2 hetente tudok csak hazajárni. Van ennek így értelme? Én úgy érzem mindenhogy rosszul jövök ki. a távkapcsolat eleve halálra van ítélve. főleg a mi esetünkben lenne... de ha megint hagyom elmenni akkor ugyanolyan rosszul fogom érezni magam, mint az elmúlt 5 hónapban... Ti mit tennétek a helyemben? Előre is köszi a válaszokat!
2010. okt. 24. 11:14
 1/5 anonim válasza:
Most pontossan mitől is félsz? Attól hogy megcsal amíg te suliban vagy (gondolom suli, kolesz áll a távolság hátterében), vagy inkább attól tartasz hogy te nem bírod ki a 2 hetet? Ha úgy érzed egy próbát megér a dolog akkor beszéld meg vele hogy ő képes lenne-e hűséges maradni 2-2 hétig hogy aztán amikor találkoztok akkor falat bontsatok...
2010. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek működik a távkapcsolat, de nem mondom hogy lehetetlen megoldani. Főleg úgy, hogy itt az internet. De érdemes megfontolnod, hogy van-e jövője a dolognak. Most távol vagytok, de később?
2010. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a megcsalásról van szó... Ha két ember kell egymásnak, úgysem csalják meg egymást. Én eleve a kapcsolattól félek. Ezért írtam az elején hogy nem volt szokványos a kapcsolatunk. Itt nem arra kell gondolni, hogy esetleg csak a szex miatt jártunk volna össze. nem. de nekünk ez a moziba járás, teázgatás, stb... kimaradt az életünkből. mi valamilyen szinten együtt voltunk, de nem voltak kötöttségek. Ezt így nagyon bonyolult elmagyarázni... :S Aki érti, vagy volt már hasonló helyzetben, az ő kommentjüket várom főként, de másokéra is kíváncsi vagyok természetesen.
2010. okt. 24. 14:08
 4/5 anonim válasza:
az első postolo vagyok, te magad válaszoltad meg a kérdésedet! Félsz ettől a kapcsolattol, félsz attól hogy nem lesz igazi a kapcsolat és nem kapsz meg mindent amit szeretnél (érzelmek, lelki kényeztetés, stb.) Szerintem te is úgy érzed hogy ez a kapcsolat csak fél megoldás, és az sosem jó... Ha szereted a laza kapcsolatokat akkor próbáljátok meg, és talán később komolyra fordíthatjátok. Ha viszont a komoly kapcsolatot szeretnél akkor inkább olyan srácot keress magadnak aki testileg és lelkileg is képes kielégíteni.
2010. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen az utolsót! Megpróbálom épp ésszel csinálni a dolgokat... :)
2010. okt. 26. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!