Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt? Légyszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Légyszi normális válaszokat irjatok.

Figyelt kérdés
volt barátom mikor kocsikáztunk és mesélt vmi akkor nézett rám,mikor ránéztem én is,hogy ugye figyelek meg érdekel,akkor meg gyors elkapta a fejét.mikor hazahozott akkor meg nekitámasztotta a fejét az ablaknak,mintha félne attól,h megcsókolom vagy h ő csókol meg... miért csinálhatta ezt?
2010. okt. 23. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán ez volt a szakítás első jele. Láthatóan neked is leesett, hogy nem akart megcsókolni. Az ok lényegtelen, ha már úgyis szakított. Csak tippelgetni lehet. A leggyakoribb, hogy volt valakije melletted, vagy csak kinézett magának valakit. 22/f
2010. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
te már belemagyaráztad amit bele akartál, ezek után mit mondhatok? nem tudom. Ne láss mindenbe jeleket, emrt csúnyán pofára eshetsz...
2010. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!