Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na, ilyenkor mi van?!

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki nagyon tetszik. Szeintem neki is én. És voltunk kiállításon és végig fogta a kezem(sötétben, senki sem látta), meg később olyan jót beszélgettünk. Ez volt pénteken. Mire számítsak?!
2010. okt. 23. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hétfőn esőre és 6-17 °C közötti nappali hőmérsékletre.


20F

2010. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehez már pár éve ismernünk kellene őt, h erre lehessen válaszolni, de még úgyse lenne biztos...
2010. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
valószínűleg arra (hogyha bejössz neki), hogy meghág mint egy lovat...
2010. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mald úgy öltözök!:DDe komolyan. Elég bátortalan fiú, de mostanában kezd kinyilni. Legalább valami támpontot adjatok!!!
2010. okt. 23. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:

"Legalább valami támpontot adjatok!!!"


Milyen támpontot? Tán azt gondolod, hogy itt bárki is parafenomén, hogy 100 kilométerről ismerjük más gondolatait. Senki sem képes erre, és a jövőbe sem lát senki. Ha tetszik, mondd meg neki. Ennyi.

2010. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jules10 ***** válasza:
Most magamból indulok ki. Nem szoktam ok nélkül nők kezét fogdosni, innentől fogva kétségeid feleslegesek. Beszéljetek meg egy randit!
2010. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!