Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az, ha a fiú túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, ha a fiú túlságosan odaadja magát a lánynak? Miket csinál olyankor?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Rendszerint baromságokat.
2009. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

18/F


Igazából sajnos rossz ez a dolog. Én egy nagyon társas lény vagyok, és nekem SZÜKSÉGEM VAN arra hogy szeressenek és a nyakamba lógjon egy lány aki ráadásul még nekem is tetszik és súgja a fülembe, h imádlak, kívánlak, tekellessz nemmás.


Mivel az első pár kudarcom után megtanultam ezt az érzést visszafolytani, ezért elkerültem a rossz dolgokat, a kosarat és az ejtést.

Az a probléma, hogy nem szabad kimutatni a lánynak hogy tetszik neked és kb félvállról kell venned, körülbelül bele kell szarni a dologba ahhoz hogy a fent említett szavakat meghalld a füledben attól a csajtól aki tetszik.


Akár mennyire mondják, hogy mennyire szeretetéhesek, akár mennyire mondják hogy mennyire szeretni tudóak és mennyire kell nekik a szeretet meg a mittudomén, akkorse szabad kimutatni hogy örülsz nekik...leglábbis azzal nem, hogy napi 2szer felhívod hogy mivan vele és mondogatod neki hogy milyen aranyos csaj és mennyire imádod...holott nagyon is így van de ő ezzel azt fogja hinni, hogy ennyi idő alatt elcsavarta a fejedet...mondjuk az enyémet nem is nehéz

Nem tudom miért viselkednek így a nők, de ez akkoris szarul van. JÓ, jó ezzel a módszerrel rengeteg barátnőm volt már, én magam viszont szarul érzem magam hogy nem hagynak szeretni. Nem egyszer volt már hogy elbőgtem magam esténként hogy miért ilyen ostobák a nők...persze ebből ők semmit nem látnak, csak annyit hogy egy sármos macsó srác szóbaáll velük és akivel talán még össze is jöhetnek. Nem egozok. Gyűlölöm ezt csinálni, de MÁSKÉPP NEM LENNE BARÁTNŐM. Ez van..

2009. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszolónak (18/F)

Bárcsak az én pasim is ilyen lenne, mint amilyen te voltál! Arra értem, hogy kimutatja nagyon azt, hogyha szeret és olyan lányra van szüksége aki a nyakában lóg, stb.

Én kifejezetten ilyen csaj vtam, de engem meg "leráztak" és ez olyan szarul esett, h már teljesen megváltoztam :S

Azt hittem, h egyik pasi se szereti ezt...

nah mind1 msot nem ide tartozik amit írtam ,de muszáj vtam leírni...

Lehet lepontozni.

2009. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok hinni neked. Mindegyik lány ezt mondja...és ha megkapnád azt amit akarsz, akkor már nem is lennék érdekes. Ez a lényege az egésznek.
2009. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De nem érted :D Velem ugyanaz a helyzet, mint veled csak én csaj vok te meg pasi!! Inkább a pasik olyanok, h megkapják azt a bizonyos dolgot és utánna fel is út, le is út...Bár úgylátom te nem tartozol az olyan pasik közé.


Szted csak egy pasinak lehet ugyanaz gondja mint neked? Nem minden lány ugyanolyan, úgy mint a fiúk között is akadnak kivételek.

2009. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Értem mit mondassz...akkor én meg azt mondom, hogy te meg nem tartozol az átlag csajok közé :)

De tudod mit? Folytassuk ezt 1 privát beszélgetésben :P

Írtam neked 1 emil-t nézegesd a fiókod.

2009. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2. válaszolo: Teljesen mértékben igazad van! komolyan mondom pontosan most akartam ugyanezt beirni amit te megfogalmazál.. RESPECT
2009. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még mindig az elözö hozzászolo vagyok, szivesen beszélgetnék veled a témárol 2.hozzászolo. 20/F

csina222@freemail.hu

2009. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen fiu mindent megtesz a lanynak..kivetel nelkul.Barmikor lehet ra szamitani.Az en pasim ilyen,es en nem elek vissza ezzel a helyzettel,O is tudja,erzi.Soot!!Imadom!
2009. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20/F


Én a barátnőmnek minden nap elmondom, hogy mennyire szeretem, mennyire édes, és hogy mennyire imádom, őtőle is csak ugyanezeket a szavakat hallom, és állandóan a nyakamban lóg és én ezt imádom! Lassan 1 évesek leszünk. Akármennyire is kilátástalan a helyzet, nem szabad általánosítani! 4 évet vártam egy ilyen tündéri barátnőre!


2. válaszoló, ne add fel! Nem minden lány ugyanolyan, csak a legtöbb... ez ugyanúgy érvényes fiúkra is!!!

2009. jan. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!