Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves lány és 17 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány és 17 éves fiú közt lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés

A történetet nem írom le mert nagyon hosszú, de úgyérzem a lány kezdeményez, lehet csak én érzem így de ennek kicsi a valószinüsége, mások szerint is.Átlagos 17 éves vagyok, nem vagyok "gyerekes".


kösz


2009. jan. 4. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyérzed,hogy a lány kezdeményez,akkor mindenképp van esélyed...de ha a kort nézzük,akkoris van,mert manapság ez már nem nagy korkülönbség.
2009. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér :)
2009. jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Azért vigyázz, hogy tisztában legyen vele, mennyi idős vagy. Engem is megkörnyékezett egy nagyon aranyos 20 éves lány, amikor 16 voltam. Ő 17-nek nézett ki körülbelül, engem meg úgy 22-23-nak tippelt... aztán amikor megtudta, mennyi idős vagyok, akkor soha többet nem láttam. Nekem nem lett volna probléma...
2009. jan. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Lehet Mert az év nem számit csak az h szeretik e egymást!:)
2009. jan. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdeményez akkor van esélyed szerintem, de ezt puhatalózd ki nála. A kapcsolat lehet köztetek, lényeg hogy mind a ketten higgyetek benne hogy működhet a korkülönbség ellenére.
2009. jan. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mégis leírom, hátha tőbbet tudtok segíteni.Szóval a barátom testvréről van szó, kedves aranyos szép lány.A barátja most hagyta ott az utobbi időbe, egy 17 éves csajért.

Az utobbi időbe azt mondta a a lány, hogy szokjunk rá a pusziszkodásra, részemről rendben, okés, ezúgye még nem sokat jelent.Múltkor eljőtt velünk (velem + tesójával akivel egyűtt zenélek) egy klubba, biliárdoztunk egy jót, plussz úgy beszélgetünk egész este néha kicsit szemeztünk, elmosolyodtunk.Pénteken felhív a bátya, hogy mennek át kecskemétre korcsolyázni, kajálni, szétnézni és megy a húga is de nem akar ő ott "gyertyatartó" lenni ezér rám gondolt, hogy menjek át velük.Átmentem, jól elvoltunk, jókat nevetünk.Utánna beűltünk moziba is ott is jól elvoltunk, havalami poénos rész volt egymásra néztünk egymás szemébe és elkezdtünk nevetni majd visszafordoltunk és néztük tovább a filmet.Moziután eltalálták, hogy menjünk egy kört a központba.Moziból kijővet a lány így átkarolt és úgy mentünk, azt mondta ha már mindeki kézen fogva járkál akkor mi is csináljunk valamit.A központba a barátomék csináltak képet magukról, nekünk is kelett közös képet csinálni, úgyanolyanokat mint a barátomék csak épp nem csókoloztunk, bár a csaj tet utalásokat de nem tom komolyan gondolta e.Központ után beültünk egy kávézoba, ott is jól elvoltunk, elkezdte kérdezgetni milyen csajok jönek be, mit nézek meg egy lányon előszőr.Hazafelé uton eltalálta, hogy másnap náluk nézzünk meg egy-két filmet.Este 19:30-tól, meg is történt, jól elvoltunk náluk is beszélgetünk nevetünk stb, ismerkedtünk, mert anyira nem is merjük egymást.A filmnézést is ő vetette fel.Most nm tudom mi az ábra.Met lehet szeretne valamit, de az is lehet, hogy csak jobban meg akarja ismerni a testvére egyik legjobb barátját.De ha utobbi áll fent akkor minek karol át, minek csinál ilyen ősszebujos képeket, miért hív el éjszakára filmet nézni, miért néz a mélyen a szemembe és én is az ővébe?!Azért fordulok a regényemmel hozzátok, mert ilyen szituba sose voltam még, és ez nekem nagyon szkatlan, nem nagyon tudom kezelni.Máshogy kezelném ha nem a barátom testvére lene, de az, így viszafogodtabb vagyok.Jó lenne megtudni, mit gondol vagy mit akar.lehet puhatlozok a a bátyánál, de mégse kérdezek rá, hogy a nővérd akar e tőlem valamit majd valahogy óvatosan.Vélemény, tapasztalat stb?'

Bocs a regényért

köszi

2009. jan. 4. 09:04
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem simán van esélyed:) ezek szinte egyértelmű jelek,legalábbis ha én akarnék valamit,ilyeneket adnék le.19/l
2009. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok a fiú 18 volt.

Eleinte csak barátkoztunk, nem akartam beleszeretni, mert féltem a korkülönbség miatt, hogy nem lesz majd elég komoly a kapcsolathoz.

Aztán teljesen belezúgtam. Ő viszont visszaélt vele, eleinte szeretett, de aztán már csak játék voltam számára. Mindössze 4 hónapig bírtuk együtt, ami nekem az utolsó pár hét szenvedés volt, de a szerelem amit iránta éreztem...felhőtlen volt. Mára már megbántam, hogy annyira kimutattam neki érzelmeim. Én idősebb létemre, nem csak játszani akartam vele, hanem komolyan szerettem volna vele járni, erre ő próbált kihasználni engem.

2009. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!