Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ajándék ez neki? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ajándék ez neki? Elég ennyi?Holnap lesz a barátom szülinapja,és vettem neki egy kulcstartós macit.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mit adhatnék neki,és találtam egy aranyos,nem lányos kulcstartót.Ja és az első csók is meg lenne közöttünk.

Egyébként fél éve vagyunk együtt.


2009. jan. 4. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Sztem egy fél éves kapcsolatnál nem elég egy kulcstartó!Fél éve vagytok együtt és még nem volt csók???
2009. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17. Még nem volt...
2009. jan. 4. 00:27
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, szerintem a fiuk a macis kulcstartonak nem nagyon orulnek, legalabbis en meg nem lattam fiut akinek macis kulcstartoja lenne. Nem hinnem, hogy fogja hasznalni. Inkabb valami autosat kellett volna, vagy nem is tudom mit. Elegge gyerekes ez.
2009. jan. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő 18.Még soha nem csókolóztam,és nagyon izgulok,ezért akárhányszor megtörtént volna gyors eltereltem a dolgot.Nem hozza szóba konkrétan,de sokat mondja hogy akar engem.Én is őt de nagyon izgulok/félek.Bármi más könnyebben menne mint a csók.Tudom hogy furcsa:S.Nagyon szeretjük egymást!
2009. jan. 4. 00:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van...Utána nézek valami értelmesebb ajándéknak!:-)
2009. jan. 4. 00:45
 6/10 anonim ***** válasza:
a 2. vagyok, az a helyzet, hogy at kell esned rajta, mert sztem egy 18 eves srac mar tobbet is szeretne mint csokot es ugyan te tudod, mennyire szeret, de nem hiszem, hogy orokke var rad. Nem kell felni tole, jon magatol. Az ajandekrol meg, hogy nem tudom, vegyel neki valami sport cuccot, ha szeret sportolni vagy valamikontost, amire iratsz valamit, vagy nem tudom, torulkozot, nem tudom, minek oeulnek a 18 evesek.
2009. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igazán érdekes kapcsolat...:D A csóknak már ideje lenne,hogy megtörténjen,ennyire nem kéne paráznod,nem egy egetrengető dolog...ha meg szereted,akkor végképp nem :D Én adtam már barátomnak plüss macis kulcstartót,nagyon örült neki,bár semilyen alkalom nem volt,csak gondoltam rá,és megleptem...ő szereti az ilyeneket,és ő is adott már nekem,de fél évre...én gyűrűt vettem neki,ő pedig nekem egy nyakláncot.Ezüst volt,de nem volt annyira drága,3000ért már kapsz ilyesmit.
2009. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszike!:)

Igen,túl kell esni rajta,aztán nincs min aggódni,lehet gyakorolni!:D:)

2009. jan. 4. 00:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló vagyok,megnyugtatásképp:


Barátom szerint nagyon sz*rul csókolóztam legelőször,de azt mondja,most már jobban csókolok,mint akárki más :D Szóval tényleg nyugi,mert nincs mitől félni.(Mi 7 és fél hónapja vagyunk együtt)

2009. jan. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy egyszerű kép is jó ajándék lehet valami pofás kerettel, akár kicsit meg is szerkesztheted valamilyen progival.

Az ékszer is jó ötlet, ha olyan típus a srác, akin eltudsz képzelni valamit, akkor nyugodtan merj neki venni. Én egyszer egy gravírozott karkötőt ajándékoztam egy srácnak és jobban örült neki, mint amire számítottam.

Ha szokott gyűrűt hordani, az is jó ajándék lehet, a stílusát a többi gyűrűjéről kitalálhatod, esetleg felpróbálhatod, vagy kölcsön is kérheted valamelyiket, hogy a méret is jó legyen.

De egy-egy személyessé tett dolog, gravírozott hímzett tárgy, mindig nagy örömet okoz, illetve e ssetek túl azon az első csókon is így fél év alkalmából :)

2009. jan. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!