Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretjük egymást, de más a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást, de más a jövőkép?

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló cipőben? Az az igazság, hogy szeretjük, tiszteljük egymást, viszont a jövőbeni terveink eltérnek.

Külföldön élünk, itt született egy gyermekünk is, aki már 3 éves. Az az igazság, hogy amióta van gyerekünk, én szeretnék Magyarországra költözni. A férjem viszont hallani sem akar róla. Átrágjuk, átbeszéljük, de folyamatosan arra lyukadunk ki, hogy mások a terveink, ez együtt, így nem megy.

Mit tehetünk? Nem szeretném elveszíteni, de itt sem szeretnék tovább élni, mert felemészt ez a hely?


2024. jan. 18. 19:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%
Pláne 3 éves múlt a gyerek. Az is egy ptk korhatár..
2024. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Miért van az hogy a nök annyira akarnak gyereket hazasságot es mindig csak utólag tudják meg, hogy a saját bőrüket vitték vásárra ezzel.
2024. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
Magyarországra akarsz költözni? Honnan? Ezt max Afrikában vagy Laoszban tudnám elképzelni, ahol még rosszabb élni. Ha bárhol máshol élsz, akkor sürgősen keress fel egy elmeorvost, mert megőrültél!
2024. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Beleegyezne, hogy elvigyem a gyereket természetesen, ezzel nem lenne probléma. Mint írom, meg tudjuk beszélni a dolgokat, csak mindkettőnknek nehéz döntés lenne. Csak a lakhelyünk miatt nem tudunk dűlőre jutni.


A gyerek születése után megváltoztak a prioritások.

2024. jan. 18. 20:00
 15/22 anonim ***** válasza:
39%

13 - Te itt élsz? Jó neked, vagy szenvedsz?

Honnan tudod, hogy más hol és miért ott szeretne élni?

2024. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
32%

Miért akarod a gyereket is visszahozni Magyarországra?

Miért nem maradhat az apjánál külföldön?

2024. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
23%

15.


Aki innen egyszer elmegy, az nem jön vissza, maximum büntetésből.

2024. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%
Cseberbol vederbe lenne sajnos.
2024. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Ezt bíróságon mondták nekem..okoskodó gyk.."


Igen, de ha nem tudnak megeggyezni, akkor a gyámhatóság dönt, és ha az új lakhelyen megfelelőek a körülmények, akkor engedélyezni szokták.

2024. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
70%

ettől függetlenül én csesznék ki a gyerekkel, hogy ideköltöztetem.


Még a 19. voltam.

2024. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!