Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érez lángot irántam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érez lángot irántam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azt mondja idézem: nem tudom mi van velem, tetszel, tetszel mint nő, testileg vonzó, dögös vagy számomra, tetszel ahogy viselkedsz ahogy mosolyogsz, ahogy zavarban vagy ahogy, beszélsz, de nem értem miért nem érzem azt ami elvárható lenne, hol a hiba?
2010. okt. 23. 03:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem szerelmes, vagy kiégett és nem is tudna az lenni, a hiba nem az Ön készülékében van. Beszélgess vele, próbáld meg elérni, hogy meséljen, mondja el, mi zavarja, ha semmi nem működik vidd el pszichológushoz.
2010. okt. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is valami ilyesmi van. Szeretnék, de nem tudok szerelemes lenni. Persze ez lehet még változhat, de már 3 éve nem voltam. Pedig de szeretnék, nagyon-nagyon. Azt mondjátok ez lehet pszihés is? Ez nem lehet igaz.

A szerelem sokkal jobb érzés minden más dolognál.


Bocs az offért, csak vele is valami ilyesmi lehet.

2010. okt. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyen mondat után nem ide kell írogatni hanem többet nem foglalkozni vele.

Ésszerű nem????

2010. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgymond 3 napja ismerjük egymást, de valami van köztünk.... akarjuk mind a ketten a másikat, de ő azt mondja, hogy ne kezdjünk bele mert nem lesz ebből szerelem, csak szeretet és megszokás... :( Én nagyon akarnám, mert érzem, hogy kellek neki... de fél, hogy megbánt azzal majd, hogy nem lesz szerelmes és nem tud annyit nyújtani amennyit megérdemelnék. Akkor azt mondjátok, hogy hagyjam??!!?? Halott ügy??
2010. okt. 23. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja! Hát az azért más tészta ha 3 napja ismered :D

Akkor még bármi kialakulhat, csak legyetek sokat együtt, beszélgessetek stb.

Nem hiszem hogy igaz lenne a szerelem első látásra, ahhoz azért idő kell.

Ha sokat lesztek együtt beléd szerethet. (2. vagyok, én is voltam már szerelmes, csak most nem tudok lenni valamiért.)

2010. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!