Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, amit tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, amit tettem?

Figyelt kérdés
Kíváncsi voltam, hogy a barátnőm mit csinál, amikor nem velem van, ezért felbéreltem valakit, hogy figyelje meg egy héten át és minden számoljon be nekem. Ez megtörtént és most nyugodtabb vagyok, de van egy kis lelkifurdalásom. :S
2010. okt. 22. 20:15
 1/9 Fuuton ***** válasza:
100%
Az jó is, mert ez azt jelenti, hogy nem bízol meg benne, és egy kapcsolat én úgy gondolom, hogy a bizalomra épül.
2010. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hú. remélem sosem találkozok veled. és, ha igen elkerüllek sikeresen. isten ments, hogy engem bárki is megfigyeljen. te nem vagy normális. ennyire nem bízol abban a lányban? most komolyan, akkor minek jártok?
2010. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem gáz,mert én is nyomozok a barátnőm után hogy megcsal e!

volt,hogy megcsalt,és miért vagyok vele,mert szeretem azért!!

2010. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet ott kezdük hogy, megbizunk a másikban ! és nem követjük a másikat csak azért mert mi magunk nem tudunk az állando féltékenységtől nyugton martadnui.
2010. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elnézést! maradni EZT AKARTAM IRNI.
2010. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát hogyha szeretitek egymást, akk megkéne bíznod benne, ha meg nem bízol benne akk nincs értelme annak ,hogy járjatok.. Csinált már valamit a lány,amiért bizalmatlan vagy?ha nem akk ennek nincs értelme, hiszen ennyi erővel ő is csinálhatná ezt... És szerinten egy kapcsolat alapja a bizalom, szóval bíznod kéne benne...
2010. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, hogy mikor mit csinál a párom. Most is kíváncsi vagyok, hogy kinn biciklizik -e a barátaival, vagy benn tv-zik,fürdik,alszik,vagy kinn csajozik,beszél rólam, gondol-e rám? stbstbstb... szerintem ezek alapból minden emberben megvannak. Nos, örülök, hogy te ennyire szereted a barátnőd. :D de szerintem fölös pénz kidobás volt...
2010. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem csinálnád ezt, rád hívnám a rendőrséget.
2010. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz. Én azt hiszem, otthagynám a barátomat, ha megtudnám, hogy nyomoztat utánam...Mint már előttem leírták, nem bízol a barátnődben, és ez nagy baj.
2010. okt. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!