Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy nem?

Figyelt kérdés
a közép iskola kezdete elött felvett msn re egy srác, és elég jól elbeszélgettünk.(most lettem középsulis) Hallottam barátjától, hogy bejövök neki.. De hozzám se szól, kerül.. mindenkihez odamegy és beszél az osztályból csak velem nem..amikor rákérdeztem nála h miért csinálja ezt, nem mondott semmit, sőt mindenért engem hibáztatott. És azt mondta hogy miért várom el h odamenjen... De akkor a haverjának miért mondta hogy bejövök neki, és mit érez most?
2010. okt. 22. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert akkor még tetszettél neki. Hogy mit érez, azt meg csak ő tudja.
2010. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy épp ezért kerül,mert tetszel neki:Dvagy csak ezt én gondolom így?:D
2010. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, mert eközben viszont kétértelmű jeleket is küldd...:S

azért köszönöm

2010. okt. 22. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem még mindig bejössz neki!!
2010. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok emberrel elöfordul(t), hogy teszett(tetszik) neki valaki és kerüli. Az egyik fiu ismerösöm is ilyen. Szájhös, nagy a szája, legtöbbször ö van a középpontba, de a mostani barátnöje, ha nem kezdeményez, a srác nem lép, pedig tetszett neki a csaj. Lehet te esetedben is ez van..
2010. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!