Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mit érez, mit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit érez, mit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác az osztályomban, és szerelmes vagyok belé. Csak olyan kétes jeleket ad... -.- . A szünetekben sokat beszélünk, nevetünk, ilyesmi (sokszor már megkérdezték tőlem, hogy tetszik-e) meg múlthéten voltam fennt nála. De nem csináltunk semmi izgit (vidiket néztünk youtube-on). Ma meg ettem épp és megkérdezte, hogy adok-e belőle neki, persze mondtam, hogy igen, evett belőle és azt mondta viccelődve: "finom a nyálam" hát nem nagyon tudtam erre mit mondani. :D meg szoktunk szemezni egymásra mosolygunk szóval mit gondoltok mit érezhet jaj és még valami múltkor beszélgettünk és ott volt még rajtam kívül egy másik csaj is és arról volt szó hogy neki ki tetszik az osztályból, mondott két csajt (egyikse én voltam) ez nem esett túl jól...szeretem de nem tudom mit érez

ja meg ma is voltam nála és azt mondta h tudom hogy aza két csaj tetszik neki az osztályból meg h én vok a legjobb lánybarátja na most?? és hogy kéne megmondjam neki h tetszik


2010. okt. 21. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
mar kb 20* volt fenn a kerdesed..
2010. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
talán azért mert igazán használható választ egyre se kaptam
2010. okt. 21. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
És most se kaptál...de sz@r...ezvan!!!
2010. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát te se sokat segítettél
2010. okt. 21. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint simán csak a barátjának tart.Az én legjobb fiúbarátommal is szoktunk ilyeneket,mint te,vagy megsimogatom az arcát,ő az enyém,szoktam náluk járni meg minden,mégsem képzelem azt,hogy van valami olyan köztünk,Barátság,és ennyi.

Ha valamit majd akar tőled,azt egyértelműen fogod tudni.

Amúgy hány évesek vagytok?

2010. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Simán a barátjának tart.Mennyi idősek is vagytok?:)
2010. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15-16
2010. okt. 22. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!