Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet már nem úgy szeret?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt (18évesek).Tudom,hogy szeret mert kimutatja de ma furcsa dolgot vettem észre.felhívtam és a beszélgetés végén mondtam neki hogy szeretlek de ő nem mondta kérdeztem tőle hogy miért nem mondod te is? erre valahonnan kiment és utána mondta.Vagy szégyelli hogy? pedig csak a családja közelében volt és velük is jóban vagyok. nem értem:(
2009. jan. 3. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Jajj ugyanmár, ne aggódj ennyit, főleg ne ilyen miatt. A lényeg, hogy érzed hogy szeret. :)
2009. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne erőltesd, én is másfél éve vagyok a barátommal, mi mindent megbeszélünk, nagyon sokszor rossz tudni, hogy nem szeret már annyira, de iylenkor csak egy kis szabadság kell neki, meg add magad, mintha nem lenne semmi és amdj kialakul megint. persze lehet, hogy még ugyanúgy szeret, mint régen, sokszor nekem is akkor igazi kimondani , hogy Szeretlek, ha csak mi halljuk, nem kell megszokni,nem kell úgy elköszönni. Szerintem legalábbis, de próbáld megbeszélni vele, de ne támadd le, h. szia szivi miért nem mondtad, hanem hátulról.
2009. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kicsit zavarban lett volna a telefonban, ha pl a szülei, haverja stb előtt kellett volna mondani, mert nem akarja kimutatni másoknak a gyengéjét, mert azt csak neked tartogatja :-)
2009. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. jan. 3. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!