Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar ez a dolog, mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ez a dolog, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Lehet érdekesen hangzik, de 4 éve vagyok a vőlegényemmel és sosem beszéltünk erről, csak tudjuk egymástól, hogy mind a ketten nézünk pornót. 25 évesek vagyunk és 2 éve már össze is költöztünk. Én inkább csak akkor nézek pornót, ha havibajos vagyok és olyankor csak magamnak tudom megoldani. Ő őszintén elmondta, hogy 1-2 hetente veszi elő, amikor kívánósabb időszaka van. Kijelentem, hogy ő hozta fel ezt a témát, mert pont menstruáltam és beugrott neki, hogy ilyenkor szoktam elő venni. Én tudom róla, hogy nem maszturbál gyakrabban, mert elég gyakori nálunk a szex, egy héten 4-5 alkalommal simán együtt vagyunk, plusz amikor havibajos vagyok is szeretem orálisan kielégíteni. Így hát nincs bajom a mennyiséggel, az se zavarna, ha heti egyszer mindenképp csinálná, mivel velem is sokat van. Viszont amikor elkezdett érdeklődni, hogy én miket nézek, akkor én is vissza kérdeztem. És bevallom, elég rosszul érintett. Azt mondta, hogy neki nincsen semmi fétise, vagy nem néz olyat, amit mi nem csinálunk, hanem van 5-10 pornós, akit megjegyzett és jók a videóik, plusz néha az ajánlások közül választ. Nem szomorítottam magam azzal, hogy neveket kérdezek, egyet mondott magától (nyitottnak érezhetett engem, mert nem akartam hisztis lenni és nem mutattam ki, hogy zavar). Nem volt semmi tőlem eltérő extra, utána néztem, mondhatni örülök, hogy nem nálam százszor jobb nő, de nem is ez a lényeg. Én tudom, hogy imád a párom, szereti a testem, jól bánik velem és eddig csak vele voltak ekkora orgazmusaim, de elég rosszul érintett, hogy ő az elmúlt években így nézte mellettem a pornót. Tudom, hogy nincs különbség, mert a jó nő az jó nő akkor is, ha nem név alapján keresi, és felfogja az érzékeny fejem is, hogy könnyebb pornót találni, ha tudod, hogy mit írj be, de akkor is bánt. Tudom, hogy nyitott lenne arra, hogy ezen változtasson, ha megkérem, de egyrészt nem akarom őt irányítani, mivel ő sem tesz velem ilyet , másrészt nem tudom, hogy mit gondoljak. Próbáltam találni erről kérdéseket, de csak kommenteket láttam, ahol nők azt írják, hogy nem zavarja őket a pornó, ha a pasi nem név alapján keres... Mit gondoltok ?
2023. dec. 9. 17:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Bort is pincészet alapján veszünk.

Nem is értettem a problémád, amíg nem írtad le konkrétan a kommentek között.

2023. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Biztos óröm lenne mikor 2 napi nem alvas utan főzöl a konyhaban a kicsi a lábadon kapaszkodna fel a hős gyökerházura meg épp veri.
2023. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11: Nekem nem is hinni kell, hanem kicsit kioktatni, mert nagyon pocsékul érzem magam ettől, és igen, ettől,hiába mondja valaki, hogy a pornó zavar. Nem zavar, amíg ezt nem mondta el, addig nem is érdekelt egyáltalán. Én azt hittem mindenki fogja magát, keres egy kategóriát és ami szimpi vizuálisan, azt nézi. Nem gondoltam, hogy van olyan, akik tud X nevet és azt keresi.

12: Pedig ez a problémám.

13: Hát már nem azért, de ha le vagyok terhelve, akkor inkább verje ki Juliskára, mint engem erőszakoljon.

2023. dec. 9. 19:16
 14/16 anonim ***** válasza:
48%

Őszintén? Segíteni nem tudo, de együtt érzek 😔


És én sem tudom megmagyarázni miért zavar. Rettentő rosszul van összekötve az agyunkban vmi...


Igen könnyebb lenne ha tudom hogy x kategória jön be neki és abban nézi az épp megtetszett videókat.


De így hogy x pornósztárra keres rá... Ez zavar... talán azért mert hülyeség de megcsalásnak érzem? Kissé plátói dolgot latok bele tudat alatt..


Segíteni nem tudok de értem és átérzem...


35N

2023. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ebben tényleg nincs semmi az égvilágon. Olyan, mint amikor neked van kedvenc színeszed és nézed a filmjeit (talán még egy kicsit bele is essel interjúk során). Egyszerűen ők jönnek neki be a legjobban, ez nem megcsalás. Akkor lenne ha a való életben találkozna velük és kialakulna ez-az. De ha már hűtlenségnek veszed fel szerintem ezerszer rosszabb, hogy sokkal több nőre maszturbál, mint kifejezetten egyre, vagy háromra. Hiszen akkor nem igazán válogatós, untig elég, hogy vörös hajúak, hosszú lábúak. Ilyen esetben sokkal kifinomultabb ízlése van. Számomra ez plusz.
2023. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15: sajnálom !

16 : haha, köszönöm a választ. A poén, hogy gondoltam már arra, hogyha tudja évekig ugyanazokat a pornósokat nézni, akkor tud engem is évekig d*gni :D

2023. dec. 9. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!