Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sapioszexuálisok mikor lesznek szerelmesek a mesterséges intelligenciába?

Figyelt kérdés

#sapiosexual
2023. dec. 3. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hehe.:) Soha.
2023. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 October15 ***** válasza:
Chobits my bro chobits!
2023. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha a mesterséges intelligencia valóban intelligens lesz, nem csak majmolni tud.

Ja, meg ha hús-vér testben lesz.

És lesz neme, ami klappol az illető orientációjával.


Szóval még erősen ráérünk:D

2023. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Soha.


A mesterséges intelligencia egyrészt még nem tart ott, hogy valóban intelligenciának lehessen nevezni. Az akkor történne meg, ha önálló gondolatai lennének, de jelenleg csak egy program. Még csak emberi alakja/emberi megnyilvánulásai sincsenek. Nincs mibe beleszeretni tehát.


Na mondjuk, ha úgy nézne ki, mint Kristianna Loken a Terminator 3-ban, azért az sokak figyelmét felkeltené:


[link]


😅


De a viccet félretéve. A szapioszexuális nem önmagában az intelligenciához, hanem az intelligens emberekhez vonzódik. Azt mondjuk, hogy ez az ember nem olyan nagyon szép, de rendkívül művelt, intelligens, értelmes, van egy normális megjelenése, ezért vonzónak tartjuk.

Szemben azokkal, akik kizárólag a külsőre mennek.

2023. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az Ex Machina filmet ajánlom, ott majdhogynem ez történik.
2023. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

"A sapioszexuálisok mikor lesznek szerelmesek a mesterséges intelligenciába?"

semmikor, ők csak magukba szerelmesek.

"szapioszexuális", ez egy újabb címke a kismillió 21. századi szexuális "beállítottság" mellé, leginkább csak arról szól, hogy egyesek különlegesnek és felsőbbrendűbbnek érezhessék magukat másokhoz képest. miközben 1: semmi különleges nincs abban, ha az értelmes emberek vonzanak, 2: semmi alacsony rendű nincs abban, ha valakit leginkább a test/külső, fizikai rész indít be.

2023. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

#6


Nem.

A szapioszexualitás egy különálló szexuális beállítottság, és nem azonos azzal, hogy valakit "az értelmes emberek vonzanak". Ezt ugyanis mindenki elmondja magáról, csakhogy az átlag heteró nyelvezetében - főleg pasiknál - ez azt jelenti, hogy nézzen ki jól az illető, de emellé legyen értelmes is.


A szapioszexuális embernek azonban nem elég, ha valaki értelmes, hanem azt szereti, ha valaki kiemelkedően intelligens, és EZ AZ, ami vonzalmat vált ki belőle. Ez persze nem jelenti azt, hogy a külső teljesen másodlagos, de nem bír olyan nagy jelentőséggel.


Itt vagyok például én. Nekem a molett nők abszolút nem jönnek be. De mégis egy olyan nővel vesztettem el a szüzességem, de mert nagyon értelmes volt. Imádtam a gondolatait, meg mindent.

2023. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Itt vagyok például én. Nekem a molett nők abszolút nem jönnek be. De mégis egy olyan nővel vesztettem el a szüzességem, de mert nagyon értelmes volt. Imádtam a gondolatait, meg mindent."

magyarán állt a puncijától a farkad (ahogy tapasztalatlan szűzfiúként bárki más lány puncijától is állt volna), és nagyon kedvelted őt, mert szellemi társad volt. ebben még mindig nincs semmi rendkívüli.

2023. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
de tudom, így a 21. század közepe felé szinte már nem is érzi magát embernek, aki nem tud magára húzni valami (a klasszikus hetero/homo/bi felosztáson kívül eső) "xy-szexuális" címkét.
2023. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

#8


Azt nem láttam addig, amíg le nem húztam róla a bugyit, szóval ne keverd a szezont a fazonnal.

Alapesetben nem feküdtem volna le vele, mert mint mondtam, nem volt az esetem. Azóta sem voltam olyan nővel.

Azért feküdtem le vele, mert megérintett érzelmileg, mert rendkívül intelligens, és nyílt nő volt. Emellett talpraesett, már 18 éves kora után elköltözött otthonról. Ez így összességében vonzó volt nekem.

Nem a péniszem irányított, szóval ne facsard ki a dolgokat. Ha nem lett volna intelligens, nem keletkeztek volna bennem érzelmek, és nem történik meg a szexuális együttlét sem.

2023. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!