Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác az osztályomban, és szerelmes vagyok belé. Csak olyan kétes jeleket ad... -.- . A szünetekben sokat beszélünk, nevetünk, ilyesmi (sokszor már megkérdezték tőlem, hogy tetszik-e) meg múlthéten voltam fennt nála. De nem csináltunk semmi izgit (vidiket néztünk youtube-on). Ma meg ettem épp és megkérdezte, hogy adok-e belőle neki, persze mondtam, hogy igen, evett belőle és azt mondta viccelődve: "finom a nyálam" hát nem nagyon tudtam erre mit mondani. :D meg szoktunk szemezni egymásra mosolygunk szóval mit gondoltok mit érezhet jaj és még valami múltkor beszélgettünk és ott volt még rajtam kívül egy másik csaj is és arról volt szó hogy neki ki tetszik az osztályból, mondott két csajt (egyikse én voltam) ez nem esett túl jól...szeretem de nem tudom mit érez


2010. okt. 20. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

hehe direkt nemmondott téged

az már túl nyomulós lenne de tuti, hogy az esete vagy :) hajrá!

2010. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy adjam tudtára h tetszik?
2010. okt. 20. 23:21
 3/8 anonim ***** válasza:
puszild meg
2010. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Te nagyon bejössz neki!!

És igaz,hogy direkt nem mondott téged:)

hajrááá=)

2010. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit érez, de szerintem te sem vagy belé szerelmes.
2010. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tuti életre szoló,csak úgy villámlanak a szenvedélyek..
2010. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem utál mint a szart:)
2010. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudom igazán mi is a szerelem, azt tudom hogy minden percéről tudni szeretnék minden percben ott szeretnék lenni vele a közelében és ha mással látom majd meg őrülök SZERETEM
2010. okt. 22. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!