Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit érzek iránta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek iránta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem és szerintem én is neki. Jól megvagyunk egymással, meg minden jó. Az a baj hogy valahogy nem érzem azt a spontán szerelmet, csak néha fantáziálok vele, sokat gondolok rá, és ha nem beszélünk hiányzik. Egyszer azt érzem szeretem, másszor pedig hogy csak barátként. De ha meghagynám barátnak azt azért bánnám meg mert féltékeny lennék miután összejön valaki mással, ha meg összejövünk azt meg azért mert ha nem működne akkor nem akarom elveszteni a barátságát. Olyan bizonytalan vagyok... Mit tegyek, még sosem volt bnőm és ő tökéletes... Csak azért kéne ezt tisztáznom magamban, mert nem akarok játszani az érzéseivel, mert az nem fair. 17/f
2010. okt. 20. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuddmeg!
2010. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogyan?
2010. okt. 20. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
úgy!
2010. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Jobb megbánni valamit, amit megtettél, mint megbánni azt, amit nem tettél meg!" :)) ezt nagyon szeretem!

Hmm...azt mondod nem volt még barátnőd(nincs ezzel baj) de én ebből azt vettem le, hogy te csak félsz :) És azt veszem ki a szavaidból, hogy totál össze vagy zavarodva,semmi sem tiszta,nem tudod mit akarsz. Előbb ezt kell eldöntened :) Magadban kell tisztáznod, hogy mit érzel és mit akarsz a lánytól,aztán jöhet ő.

De azt tanácsolom, hogy Ne agyalj annyit. Sodródj a napokkal és a dolgokkal. Érezd jól magad! CARPE DIEM= élj a pillanatnak,használd ki a percet :)

Nem tudom mennyire vagytok jó barátok,de ha már megfordult a fejedben az, hogy több legyen akkor részedről ez már nem csak barátság.

Ja igen...azt írtad: "Van egy lány aki tetszik nekem és szerintem én is neki" Szerinted? Miből gondolod ezt? Tehát vannak jelek? Esetleg mondta valaki?:)

Ne mástól várd, hogy megmondja mit érzel. Sajnos én is ilyen vagyok néha :D Hiába tudom,hogy magamban kell eldönteni a dolgokat,mert az én életem,én érzéseim.

Szerintem félsz :) Adj egy kis időt magadnak és ráfogsz térni a jó útra!:)

Sok sikert Neked és Nektek :)

17/L

2010. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! velem is pont ugyan ez a helyzet. muszáj tisztáznod magadba, hogy melyiket szeretnéd. ha úgy gondolod nagyon fontos neked barátként akkor ne gondolkodj rajta párodként. viszont ha szerinted kijönnétek olyan jól kapcsolatban is, hogy ne csak néhány hónapig tartson, hanem tudj vele hosszútávon tervezni, akkor érdemes megpróbálni. ha nem teszed vagy halogatod lehet, hogy más él majd a lehetőséggel és rájössz, hogy egy nagyon jó kapcsolatot vesztettél.

gondolkodj sokat, akár el is képzelhetsz szituációkat, hogy melyikben áll hozzád közelebb. barát vagy barátnőszerepben.

írd majd meg mire jutottál! :)

2010. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő 200 km-re lakik és így havonta egyszer talizunk csak... Azért érdekes ez mert az elejétől kezdve én úgy fogtam fel hogy tetszik és udvarlok neki, de nem vagyok szerelmes, legalábbis nem érzem azt az érzést, ami gondolom a ritka találkák miatt van. De mostmár nem tudom mit tegyek mert egész nap ezen agyalok hogy mit érzek...
2010. okt. 20. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!