Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire gáz, ha találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha találkozgatok baratsag celjabol az exemmel? Párkapcsolatban élek! 23/L

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a párodat nem zavarja, akkor nem gáz. Illetve ha fordított esetben téged sem zavarna, ha a barátod az exével találkozgatna!:)
2010. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a normális. Ha egyszer valakit szerettél, és ő is téged, szerintem az a gáz, ha egyszer csak szóba sem álltok egymással. Jómagam több korábbi kedvesemmel is tartom a kapcsolatot barátként, van akivel már egy évtizede.

N31

2010. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De miert erzek megis büntudatot miatta? amugy a paromnak elmondtam, h csak baratkozunk, nem hisztizett...de nem is volt oda az ötletert....
2010. okt. 20. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:

azért, mert az emberekbe az van kódolva, hogy az exszel jóban lenni bűnös dolog, csak az csinálja, aki még mindig érez valamit. véletlenül sem azért, mert egy kapcsolatot nem lehet meg nem történtté tenni, és csak a primitív emberek kezdenek el acsarkodni. á, dehogy...


ha megnyugtat, mi is tartjuk a kapcsolatot. :)

2010. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel, én is tartom a kapcsolatom az exeimmel, akik tényleg komolyak voltak. A párom eleinte furcsálotta, de látta hogy hajthatatlan vagyok, így megbékélt és belátta hogy nincs ebben semmi rossz. 23L
2010. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!