Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pánik, vagy féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánik, vagy féltékenység?

Figyelt kérdés
1 éve járok barátommal, de az idő alatt állandóan tartja a kapcsolatot exével :S eddig is nagyon zavart, és tettünk ellene, a párom nem keresi, nem hívja, nem írogat neki, de a lány igen :S mikor taliznak legközelebb, meg hiányzik neki stb...eljutottam arra a szintre hogy ájulásközeli állapotba kerülök ha belegondolok hogy ezek ketten taliznak, vagy kimondjuk a nevét a lánynak...izzadok, rosszul látok, és nehezedika fejem szédülni kezdek, szapora pulzusom lesz, és csakúgy kapkodom a levegőt :((((( pszichológus tud segíteni??? nem akarom traktálni barátomat ezzel, mert eleget beszéltünk róla...mit tehetnék! 19/L
2010. okt. 20. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a lánnyal és beszélgess vele. Attól, mert egykor szerette a pasidat, még lehetsz vele jóban, sőt, a pasid is lehet (van ilyen ismerősöm, akik a párjával egyetemben jóban vannak a srác exével).
2010. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez már azért több mint féltékenység.

egy hülye p.csa miatt ne te legyél rosszul és igenis meg lehet beszélni a pároddal.ha te vagy neki a fontos valóban,akkor úgy leállítja azt a nőt,hogy egy életre megemlegeti.

de te is megteheted.

2010. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis meg kellene mondanod a barátodnak,hogy beszéljen a lánnyal, hogy hagyjon békén titeket,őt. De ha a barátod nem ír neki,nem válaszol akkor nincs miért aggódni! Különben eddig is tudta a pasid, hogy bejön az exének, mégse lépett le vele.. NYUGODJ MEG!
2010. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de most őszintén, ha beszélnék a lánnyal, a csajnak leesik hogy engem zavar, és csak azért is csinálná tovább:S miért tenne nekem szivességet azzal hogy lekopik? odavan a páromért ezt látni, és a viselkedéséből az jön le nem akar lelépni :S az én részemről meg megalázó lenne beszélni vele nem?
2010. okt. 20. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Oké, ezt nem írtad, hogy a lány még mindig odavan a párodért. Így azért más a leányzó fekvése. Akkor valóban a pároddal kell ezt megbeszélned.
2010. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De ha a barátod nem reagál semmilyen formában, egyszer úgyis megunja! Te meg húzd ki magad, hogy jobb vagy annál a csajnál,hiszen ez eldőlt..a fiú CSAK téged akar!
2010. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de várjatok, párom nem tagadja meg hogy ha a lány hisztizik neki hogy talizzanak. ez bánt!!! megtiltani meg bunkóság, mert szabademebr ugyebár. a másik gond hogy a lánynak van 3 tesója, és egy féléve kb egyiknek volt szülinapja, és elment a bulijukra!!!!!!valszeg idén is ez lesz a helyzet! azt nem tudom felfogni, hogy barátom miért fél nemet mondani ha hívják ide-oda, és 2,5 év járás után miért ragaszkoddik még mindig hogy annak a családnak a "tagja" legyen (2,5 év nem sok, más lenne ha ha házas lett volna...)...értitek valahol a gondot?
2010. okt. 20. 17:46
 8/8 anonim ***** válasza:

nálam is ilyen van, én megmondtam a barátomnak hogy vagy ő állítja le vagy én (de akkor lehet a csaj nem marad egybe)


Vagy

Kérd meg hogy ne menjen mert neked rosszulesik.

Ha el akar menni ezek után is, mondd meg neki hogy jól nézzen meg mert most látott téged utoljára.


Ha nem tiszteli hogy neked mindez hogy esik akkor másban sem fog tisztelni később.

Hidd el, tapasztalat!

2010. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!