Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kezded érezni, hogy a párod már nem szeret annyira, de megkérdezed tőle hogy szeretsz? , és azt mondja igen szeretlek, hogyan bizonyosodsz meg róla hogy nem csak mondja?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve...
2010. okt. 20. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne azt kérdezd, hogy szeret-e, mert arra csak igent mond, akkor is, ha nem teljesen úgy gondolja. Egyszerűbb, ha megkéred, hogy beszéljen arról, mit érez irántad, mit gondol kettőtökről, mi az, amit jónak tart a kapcsolatban, mi az, amin változtatna. Persze nem erőszakosan. Hajrá! 23N
2010. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy félek attól, hogy azt mondja hogy mert nem érzed??? Vagy valami ilyesmi. De majd megpróbálom okosan:) Köszi szépen rendes vagy!!!
2010. okt. 20. 16:05
 3/18 anonim ***** válasza:

Tudod ez olyan dolog, amit az embernek nem kell kérdeznie. Anno én is rákérdeztem, mert úgy éreztem nem szeret. De ez felesleges kérdés volt, mert tudtam a valódi választ. Ő akkor állította, hogy szeret, pár nap múlva pedig mondta, hogy már jóideje nem. Ennyi.

A szavak abszolúte nem érnek semmit, ha érzelmekről van szó és abból nem sokat érzel, akkor hiába kérdezel tőle akármit...

2010. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

írok pár segítséget, ami segít eligazodni egy könyvben olvastam

1. kérd meg hogy jellemezzen téged

(aki 1 sorral le tudja írni a bnőjét, az nem szereti)ha azt mondja hosszú lenne a lista, az jó jel :)

2. kérdezd meg, hogy két bnő között szívesen volt e egyedül

(ha igen, akkor nem önbizalomhiányból, meg társadalmi nyomásból van veled, hanem te miattad, amilyen te vagy)

3. én a páromtól azt is megkérdeztem, mi az, amiért velem vagy? ami megkülönböztet engem 600 másik lánytól, amiért nem mással. és kértem, ne frázisokban beszéljen, hogy így szeret meg úgy, hanem konkrét tényeket mondjon.

a barátom erre is egyből tudott válaszolni, mit lát bennem, ami megfogja.

stb

2010. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy még nem egy kapcsolat , tehát még ismerkedés fázisban vagyunk csak én külföldön tartózkodom és majd két hét múlva megyek haza hozzá és akkor dől el hogy egy kapcsolat lesz e , megkérdeztem azt írta ha neten így kijövünk és találkozunk akkor erős kapcs. lesz szerinte :)
2010. okt. 20. 16:25
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi az uccsót:PPPP
2010. okt. 20. 16:26
 7/18 A kérdező kommentje:

A jellemzőssel bepróbálkoztam válasz:

Ajj annyit tudnék rólad írni , fáradt vagyok holnap??:)

2010. okt. 20. 16:28
 8/18 A kérdező kommentje:
vélemény ?
2010. okt. 20. 16:30
 9/18 anonim ***** válasza:

tehát ódákat tudna rólad zengeni :)))

ez jóóó jel

maga a jellemzés nem is fontos :)

2010. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:DDDD
2010. okt. 20. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!