Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek emiatt:-S

Figyelt kérdés

Aki elolvassa és válaszol köszönöm:)

szóval engem a fiúk sosem vettek "emberszámba". Mármint, aki nekem tetszett, az vagy nem akart semmit, vagy csak szórakoztak velem. Én valahogy mindig megelégedtem annyival ha néznek, ez olyan inspiráció volt, soha nem tudtam visszanézni a szemükbe, de az a tudat, hogy figyelnek egyfajta löketet adott.


Elhatároztam, hogy változtatni fogok, és igenis állni fogom a tekintetüket. Ez olyan jól ment, hogy egyre boldogabb voltam, a kiszemelttel is rengetegszer tudtam szemezni, ez nagyon növelte az önbizalmam. Viszont ez a boldogság kezd a szorgalmam rovására válni. Pl nem tudok tanulni tőle, se olvasni, semmit. Próbálom ilyenkor magamba mondani, hogy ne örüljek, a srác biztos nem akar semmit, de ez mind annyira jól esik, hogy a barátaimat is elhanyagolom miattuk.


Az egyik legjobb barátnőm azt mondta, hogy ez nemis baj, mert kamaszkorba természetes, hogy a pasi előbb van...


Mit csináljak?? nem akarom tönkretenni az idáig felállított dolgokat, már órán se bírok figyelni...mit csináljak?:(


2010. okt. 20. 15:11
 1/5 Moszuke ***** válasza:

fontos kérdés, hogy milyen típusú diák vagy:

1.) csak lexikális tudása van, ergo buta

2.) intelligens és kb:0 tanulással/magolással is értelmes, jó logika stb


tehát:

ilyenek az érzelmek, sajna nem igazán irányíthatóak:)

inkább élvezd ha tudod.

tanulással meg nem kell törődnöd különösebben.

(persze csak akkor ha jó "koponya" vagy. ha buta vagy és muszáj magolnod nap estig-> akkor bizony besz*ptad!)


ha picit is szorgalmas maradsz az érettségit letolod egy 4esre vagy többre, és mehetsz bármerre tovább ha akarsz.

olyan szánalmas a színvonala, hogy tényleg elég lesz csak egy incuri-pincuri-ici-picit(xd) tanulnod/odafigyelned/gyakorolnod rá. (ismétlem: csak ha jó felfogású vagy)


ez esetben válaszd az életet és ne a könyveket. aztán érettségi, 18-20év körül már kicsit benő majd a fejed lágya:)


ha viszont az 1.)be tartozol akkor ez cumi:) szenvedni fogsz mert nem tudsz koncentrálni a magolásra, így se szerelem se jó jegyek^-^


hehe ne vedd sértésnek, legyél értelmes és a sorok mögött olvass. azt hiszem segítettem:)

szió

22/f

2010. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem ez teljesen normális. Végre van egy fiú akinek tetszel és te is tetszel neki :)

Nyilván elvonja a figyelmedet..de szerintem probáld meg néha kizárni a külvilágot és csak magadra figyelni , illetve arra amit éppen csinálnod kell (tanulás).

Sokkal könnyebb lenne minden ha beszélnél a sráccal , és akkor tisztában lennél vele hogy mit akar! És utánna már nem idegeskednél rajta :)

2010. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat értelek:)

Hát talán inkább az első vagyok. Szinte csak a tanulás volt az életem. Még szombatonként is elővettem a könyveket.

2010. okt. 20. 15:26
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló neked is köszi a választ:)

Igen, jobb lenne, ha beszélnék vele, csak már egyszer "elszúrtam" egy ilyesmit....a fiú folyton nézett, stb. utána már nem akart semmit.....félek, hogy itt is az lesz, ezért akarnám, hogy valamit ő lépjen.

2010. okt. 20. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez természetes folyamat. Túl kell esni rajta. Vagy pedig szerezz egy szerető és hűséges barátot. :D
2010. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!