Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmet vallott nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott nekem egy lány msn-en. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem teljesen tetszik nekem, de most nincs barátnőm és nagyon sokban hasonlítunk belsőre. Sokszor hallani, hogy a belső a legfontosabb. Nem ribanc sajnos nem is gazdagok és a szülei is néha bántják az anyukájával él. Olyan lelkileg kicsit megtört de becsületes lány aki sokat szomorkodik. lehetek belé így is szerelmes ha még most nem tetszik annyira nekem?
2010. okt. 19. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem épp nincs csajom. Megadod a lány msn címét?
2010. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk találkozz vele, randizzatok. Aztán meglátjátok élőben.
2010. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha így áll a helyzet, fontold meg jól, mert lehet, hogy Ő számítani szeretne valakire komolyan, és ha Te nem vagy biztos a dolgodban, akkor itt is csalódhat!

Ahogy a kérdést elkezdted, a nincs ló jó a szamár is elve jött le, szóval fontold meg.

2010. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Holdtündér ***** válasza:
100%
Nem muszáj egyből fejest ugrani egy kapcsolatba vele. Először barátkozzatok, vidítsd fel. Majd menet közben kialakul az. Én szurkolok nektek. :)
2010. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mostanában nehéz rendes, becsületes lányt találni, ahogy leírod. Találkozzatok, az a biztos, aztán majd eldöntöd, hogy szeretnél-e valamit, vagy sem.
2010. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne hitegesd, egyelőre egyezzetek ki egy barátságban.
2010. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

így van, találkozz vele, add meg magatoknak az esélyt. Sosem lehet tudni...

A pénz nem számít! A pénz csak megrontja a nőket. Mindet!

2010. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem ribanc sajnos nem is gazdagok"


Hát akkor felejtsd el, az igazi férfi olyannal kezd csak aki ribanc és az apja szerez neki egy jófasza melót

2010. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!