Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti nyugodtak vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nyugodtak vagytok, ha a pasitok épp netezik otthon és nem vagytok vele?

Figyelt kérdés

Tehát ti nem gondoltok olyanra, hogy csajok után nézelődik, meg ilyesmi? A párom sokat netezik, én meg egésznap ezen kattogok a munkahelyen.

Mondjuk nálunk van is előzménye, amiért zavar, meg vannak más dolgok is.

De ti mit gondoltok olyankor? vagy semmit?


2010. okt. 19. 16:28
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

sajna nekem kell megtanulni valami informatikustól, mert a barátomhoz a gépéhez, nem mernék felvinni valakit, a tudta nélkül.

tehát az én gépemen meg kell tanulnom mindent.

remélem nem nagyon különböznek a programjaink

köszi a segítséget

2010. okt. 20. 11:36
 22/30 A kérdező kommentje:

ja és azt is hallottam, ez a progi olyan rejtetten van a számítógépen, hogy aki felteszi, az törölni sem tudja.

erről is van vmi infód?

2010. okt. 20. 11:38
 23/30 anonim ***** válasza:

Ebből írtam a szakdolgozatomat, nem igaz, általában van egy titkos billentyűkombináció (pl. CTRL+ALT+SHIFT+F10) amire elő tudod hozni a program főablakát, és onnan akár el is távolíthatod. Nem kell felvinned senkit, a profibb programok tudnak távoli install-t. Ami azt jelenti hogy egy másik gépen beállítod a programot (mit naplózzon, hova küldje stb.), leteszteled hogy jól működik-e, úgy ahogy te szeretnéd. Majd megkeresed a megfelelő opciót ahol távoli installt lehet készíteni, így képes saját magát hozzácsapni egy általad kiválasztott programhoz (mondjuk egy ártalmatlan kis játékhoz). Így készíteni fog egy kis futtatható fájlt, amit a célgépen elindítva látszólag csak a játék indul el, közben pedig észrevétlenül feltelepül az előre bekonfigurált naplózóprogram amely már onnantól kezdve figyel is.


Egyébként nem biztatlak ezen módszer használatára csak tájékoztatlak hogy ilyen is van, az hogy élsz-e vele az a te döntésed.

2010. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

persze a felelősség az enyém :)

köszi amiket leírtál, kicsit kínai, de már kész öröm, hogy BÁRMI megoldható!

imádom a technikát :)

2010. okt. 20. 12:43
 25/30 anonim ***** válasza:

szia!

az én párom dolgozik, de így is délelőtt egyedül van itthon. szerintem néha ő is nézeget ilyen oldalakat, egyszer észre vettem, de nem csináltam belőle nagy problémát, inkább megkérdeztem, hogy miért? van-e valami, amit nem kap meg? azt mondta, hogy nincs, nem is akar mással lenni, csak nézegeti. bár lányokkal nem beszélget. jó, nem örülök neki, de ha hisztizek annál rosszabb. bár ilyen nincs sűrűn. 3 év alatt, ha 3x fordult elő. férfi, és néha szüksége van rá gondolom. bár én nem vagyok férfi. megbízom benne, és ez a fontos.

2010. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

értelek, de szerencsére a te párod őszinte

az enyém levelezett is lányokkal, SOHA nem mondta el

én láttam egyfolytában az előzményekben egyszer kiborultam, elmondtam, és még akkor is TAGADTA és ordibált velem, hogy ezek ártatlan dolgok, semmi rosszat nem tett

(jah. csak szétnézett kit lehetne felszedni.) végülis ebben semmi rossz nem lenne, ha engem is érdekelnének más pasik, de sajnos nem.

A te párod legalább nem sunyi.

ha az enyém se lett volna az, most nem paráznék.

2010. okt. 22. 16:52
 27/30 anonim ***** válasza:

szia!

21:40 vagyok. hát igen, megértelek. egyébként a sunyiságról annyit, hogy ő is kitörli az előzményeket, úgyhogy nem lehetek teljesen biztos benne, de tudod úgy vagyok vele, hogy ismerem annyira és bízom benne, hogy tudom, hogy engem szeret. férfi, szüksége van néha ilyenekre is. ha úgy alakul, hajlandó vagyok vele erotikus filmet is nézni, ha ezt kéri, bár szerencsére nem szokott, 1x fordult elő. miért? hogy ne azt érezze, hogy prűd vagyok, és hogy nem érdekel. meg tudjam, hogy mi az, ami neki kell, ha megadom neki, nem fog nézegetni más nőket, vagy oldalakat. én sem örülök neki, de ez van. próbálj egy kicsit megnyugodni, és nem vedd fel annyira. alap, hogy letagadja, nyilvánvaló, mert szégyelli is. figyeld meg, hogy fog változni.

2010. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

köszi a tippet

de én nem merek "engedékenyebb" lenni, igaz, hogy úgy jobban megismerném, tudnám mire vágyik

de félek csorbul az irántam érzett tartása/tisztelete


hallottam egy olyan pasiról, aki minden nőjét csalta, de akit feleségül vett, azt mondta azért veszi el, mert tudja, ha nála is félrelépne a felesége "egy serpenyővel vágná fejbe" és neki ez kell, hogy egy nőben legyen büszkeség, aki kiáll magáért


nem tudom egyik pasinál az engedékenység vezet jó irányba, másiknál a tiltás


én most az utóbbival próbálkozom, egyenlőre hogy ne nézzen hülyének, hogy mellettem ilyeneket megtehet

volt már, hogy bosszúból ugyanazt csináltam amit ő, és szószerint(!) kikészült! nah ez a férfisovinizmus...


az én párom abban a tudatban van jelenleg, hogy bármikor kidobom, ha bármi olyat ad nekem, ami nekem nem tetszik.

és jelenleg ehhez tartja magát, sokszor bizonygatja, mennyire szeret, és szeretném, ha ez így is maradna.

engedékenységgel félek, a saját gyengeségemet látná bennem.


és azért járom ezt az utat, mert ő sem engedné nekem, hogy pasikkal chateljek, vagy ilyesmi, tehát neki ez nem tetszene, vajon miért????

tehát amikor ő csinálja sem biztos, hogy ártatlan dolog, mert akkor nekem is megengedné!


mindenesetre, átállítottam az előzményeit, hogy ne törölje egy másik progi...

vaknak nem jó lenni. jobb látni a hűséget, mint a saját vakságunkra hagyatkozni. szerintem. inkább a nyitott szem. mégha rosszat is látok, de lássam, ne utólag bőgjek értetlenül állva.

2010. okt. 25. 11:15
 29/30 anonim ***** válasza:

20:42 vagyok, utolsó.


értelek. ha nálad a tiltás jön be, akkor akkor ezt a praktikát használd. férfija válogatja. engedékenynek én sem mondanám magam, de hisztisnek sem mindig, de nehogy azt hidd, hogy mindent lenyelek. múltkor berúgott, sértegetett, és jól megpofoztam, még a kezem nyoma is ott volt az arcán jó néhány percig. ez nem szokott sűrűn előfordulni, de az akkor nagyon rosszul esett.

hát remélem, hogy akkor így is marad a párod.

2010. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

igazad van

így vagy úgy de keményen ki kell állni magunkért, mert ha mi nem becsüljük magunkat, a párunk akkor hogy fog minket?

aki megengedi, hogy átlépjenek rajta, azon át is lépnek.


a te pasid sem fog sűrűn berúgni ezek után :) az tuti

látom, keményebb vagy mint én :)én nem mertem volna a pofozást bevállalni

2010. okt. 25. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!