Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből jön rá az ember hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jön rá az ember hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt komolyan kérdezed?:) Erre nem lehet választ adni. Érzed belül. Le lehet írni nagyjából,de az nem az igazi..Ezt szerintem nem lehet megfogalmazni, ahogy a szerelem érzését sem. Ha ilyet kérdezel, akkor szerintem te még nem voltál szerelmes. Ha leszel, akkor megérted amit most írok neked. Érezni fogod!;)
2009. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nincs is általános meghatározása egyáltalán annak, hogy mi is a szerelem. Én már a legszélsőségesebb megfogalmazásokat hallottam ezzel kapcsolatban; mindenkinél mást jelent, bármennyire is "antiromantikus" meglátás ez. Így csupán Te magad tudod meghatározni, hogy szerelemes vagy-e az alapján, hogy számodra mit is jelent.
2009. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leírom én miket tapasztaltam :)

-remeg belül valami, olyan mintha a lelkem remegne (furi)

-és hiányérzetem van nagyon ha nincs velem

-ha itt van szinte csak adni akarok, nem is muszáj kapnom csak adhassak

-és még rengeteg apró érzés de olyan nehéz leírni őket, pl elgondolkozok valamin és visszakanyarodik hozzá a gondolatom

-már a jövőtökön filozofálsz, és egyáltalán nem félsz attól, hogy esetleg több évig együtt kéne vele legyél :)


Szerintem mindenkinek más érzése van ha szerelmes, én nagyvonalakban ezt érzem meg még sok mindent, majd írd meg ha rájöttél hogy szerelmes vagy-e :)

2009. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amikor azt érzed, hogy szinte fáj a hiánya, mintha nem kapnál levegőt; ha rágondolsz és elönt a melegség; amikor alig várod, hogy hazaérj hozzá és megöleld. Ha minden férfit/nőt hozzá hasonlítasz először; biztonságban érzed magad mellette, ha már az is jó, hogy mellette ülhetsz/fekhetsz és hallgathatod ahogy lélegzik és ez nyugalommal tölt el. Azt hiszem, valami ilyesmi a szerelem. Legalábbis nekem.
2009. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!