Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet azt az érzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt az érzést leküdzeni, "hogy ha nem leszek elég jó"?

Figyelt kérdés

Valmiért mindíg attól félek, ha egy lányról van szó, (de sok más helyzetben is előjön ez pl munkában..stb) hogy "mi van ha nem leszek elég jó", "elhagynak"...emiatt sok mindenben visszafolytom magam, és nem tudok megnyilni, önmagam lenni. Félek az érzéseimet is kimutatni őszintén.

Ez érdekes mert sok embernek a külsejével van baja, nekem meg az "énemmel" stilusommal, hogy az nem lesz jó. mármint ha megismernek..nem kellek majd. hogy lehet ezt leküzdeni tenni ellene? és miért érezhetem ezt:S

(mert a külsőmmel tényleg semmi bajom)

24F


2010. okt. 18. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány.Idővel ezt is tudod erősíteni.Miért ne lehetnél elég jó?
2010. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából ez tanulható. Meg kell barátkoznod a gondolattal, h senki sem foglalkozik veled. Vagyis nem körülötted forog a világ. Minden ember el van foglalva a maga is ügyeivel, bajaival. Miért ne lennél elég jó? Ne másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak. Az, hogy magad felé is van ez bizonyítási kényszered, az abból adódik, hogy számodra fontos a közösség véleménye. Úgy vagy jó, ahogy vagy. Ha így állsz hozzá a dolgokhoz, akkor könnyebb lesz minden.
2010. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bizonyítnod kell magadnak, hoyg mindent megteszel... valóban tanulható, én is önfejlesztek :) bár nekem már a külsőmmel is van bajom, de minden egyébbel is, félek minden sz*rtól. Azt mondogatom magamnak, hogy één minden beleadok, valakinek majdcsak elég lesz aki így fog szeretni, a többiek pedig nem érdemlik meg hogy ekkora erőfeszítéseket tegyek értük :)
2010. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Olyan rossz :(
2010. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!