Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akinek bejövök és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek bejövök és ő is nekem csak az a baj hogy van barátnője akivel meg elég jóban vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék egy komolyabb kapcsolatot csak még eddig nem siekrült megtalálnom az igazit,de nem akarom megbántani a lányt se, mert ő még szerintem mindig szereti a srácot viszont ő meg már többször szakitott a lánnyal.
2009. jan. 2. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha te összejönnél a sráccal, akkor gondolj bele :

1, ha érted most elhagyja a barátnőjét, akkor téged is el fog hagyni, egy másik miatt..

2; ha már többször szakított azzal a lánnyal, akkor valószínűleg rád is elég korán rád fog unni


3;és elfelejtheted a lány barátságát

2009. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagy a lánnyal, akkor éppen hogy neki tennél szívességet, hiszen nem egy jó kapcsolatban van. Ellenben Ti ketten a fiúval lehetnétek boldogok. (ellentétben az előző válasz kissé légből kapottnak tűnő megjegyzésével; nem értem, miért ne lehetne megbízni egy fiúban csak azért, mert életében már szakított egyszer a barátnőjével...) Ezt a lánynak meg kellene értenie, és tapasztalatom szerint, ha nehezen is, de hasonló esetekben idővel sikerülni szokott. Fel kell világosítani arról, hogy igazából ő nem veszít semmit, és akkor neki is könnyebb lesz a szakítás; a fiútól meg végképp alapvető elvárás lenne az őszinteség és a tapintat.
2009. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!az a baj hogy majdnem minden nap találkozok a lánnyal és rossz érzés lenne nagyon hogy tudom részben miattam lett vége a kapcsolatuknak.legalább is én így érzem :(
2009. jan. 2. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!