Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mosthogy járunk miben lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosthogy járunk miben lesz másabb? (bővebben. )

Figyelt kérdés

Eddig háromszor taliztunk, a harmadik talin megcsókoltam kézenfogva megyünk stb...


Nem tudom hogy járunk-e szerintem igen...

De ha igen, miben lesz másabb pl suliba?

Eddig jött szembe, adtam két puszit, most mi lesz? Szájrapuszi? És az szerintem tök szar ha csak köszönünk és megyünk tovább... vagy nem tudom


2010. okt. 18. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy lelkem? 13?
2010. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lelkem ezen szakadok
2010. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:D
2010. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kamuuu ***** válasza:
XDDD hát ok kb 11-12 éves ha több akkor no comment:D
2010. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne bántsátok már. tök természetes, hogy ezzel foglalkozik. (: hát nem tudom, lényeg, hogy suliban ne annyira legyen semmi, mert a tanárok elég rosszul veszik, meg a többi gyerek is szekálni fog. Majd írj, hogy mi volt :D
2010. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az lesz más, hogy most már mindketten várni fogjátok a találkozást.
2010. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!