Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha úgy érzem szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha úgy érzem szeretethiányom van?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom arra hogy valaki szeressen,elfogadjon úgy ahogy vagyok.Nincs olyan ember akivel belsőséges viszonyom lenne.Akinek mindent elmondhatnék.Úgy érzem egy börtönben élek.A testem börtönében.Nem annyi idősnek érzem magam mint amennyi vagyok hanem sokkal idősebbnek.Ezt csak lelki dolgokra értem.boccs ha rossz a témakör.
2009. jan. 2. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ez normális. Sokan éreznek hasonlóan mint te.
2009. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez normális igen, én is voltam így ... sőt most, hogy van egy komolyabb kapcsolatom, és jó barátaim, néha mégis így érzek... Te azt írtad idősebbnek érzed magad, hát én pedig érettebbnek. Ha van kedved írj :)
2009. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szeretném,ha írnál magadról valamit és szívesen beszélgetek veled,ha te is szeretnéd!:) Tudom ez így furcsa,hogy csak egy idegen vagyok most így neten keresztül és így felajánlom,de nem szeretném,ha így éreznél tovább!:) Segítek szívesen! 17 éves vagyok és lány.

2009. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgyan így érzek! Vágyom egy fiúra, barátokra, megértő családra... Talán majd egyszer

16 éves lány

2009. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a családommal és a barátaimmal nincs probléma, viszont párkapcsolatom még nem volt, de nagyon hiányzik egy lány. F21
2009. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi a kamaszkor hozza ezt az érzést magával. Olyan mintha egyedül lennél a világban keresed magad, és nyugi valakiben meg fogod találni azt a részed ami elveszett. Viszont ha ez szeretethiányban nyilvánul meg akkor keress magadnak barátokat, tudom, hogy ez nem könnyű de most erre lenne szükséged! Barátokra, semmiképp sem kapcsolatra amíg szeretetéhséged van addig egy kapcsolattól minden téren megértést vársz és nem valószínű, hogy ezt akárki is meg tudja neked adni (ilyen mértékben, ebben a helyzetben). Én azt tanácsolnám mindenképpen, hogy légy nyitott mindenféle emberi kapcsolatokra (akár neten is név nélkül). De a legjobb az lenne, ha barátságokat kötnél! Csak barátságot, és idővel ha ez az érzés elmúlik akkor te is érett leszel egy szerelmi kapcsolatra. (ezzel véletlenül sem szeretnélek megbántani, csakis segítő szándékkal írom ezt úgy ahogy!)
2009. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzek :S Legalább nem vagy egyedül:) F/18
2009. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!