Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baj van velem és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van velem és hogyan segíthnék magamon?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, egy éve van barátom, már együtt is lakunk, nagy a szerelem köztünk. Sosem történt eddig semmi baj köztünk, nem volt megcsalás, sőt, még veszekedés sem! Szeret nagyon és én is őt. Most egy uj munkahelyen kezdett dolgozni, és aggodalmaskodok, hogy nehogy megismerjen ott valami szép lányt és netalán beleszeret v vmi. Olyan hülye vagyok. Tudom h engem szeret és nem ismerkedik másokkal, de benne van a pakliban nem? Kérlek írjátok le nektek van e vagy volt e hasonló tapasztalatok és hogyan segítettetek magatokon!! A kritizáló válaszokat kerüljétek!!! Köszönöm!
2010. okt. 18. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátomnak van egy nagyon jó barátja, aki lány. Még előttem jártak is. Én mindig is féltékeny voltam rá, de egyszer amikor a barátommal be voltunk gerjedve egymásra, és elkezdtem a csajsziról beszélni, lelankadt :D Csak így simán. De. Benne van a pakliban, hogy megismer egy nagyon szép lányt, de ha Téged szeret, és veled él együtt, akkor nyilván a jövőjét is veled tervezi, és egy egy éves kapcsolatot bizonytalan kapcsolatért senki nem áldoz fel. Szerintem bízz benne egy kicsit jobban! Ha nem veszekedtetek, akkor jó kapcsolat lehet köztetek, nem kell aggódnod szerintem. A nők többsége hisztis, kiakadnak a legapróbb dolgokon, de ha Te nem, akkor melletted marad, minthogy otthagyjon egy hisztis p.csáért. Szerintem.
2010. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled,mert én is félnék ilyentől, de nekem a párom szerencsére otthoni távmunkában dolgozik, így a munkatársaival nagyonritkák találkozik. Amikor elmegy egy ilyen pár napos munkamegbeszélésre, nagyon kivagyok, mert láttam a munkatársait, és van köztük egy két lány akitől féltem. Megbeszéltük, hogy én ilyenkor tiszta ideg vagyok ezért és ezért, ő megnyugtatott, hogy soha nem kéne neki egyik se, csak én mert engem szeret. Próbálom elhinni és így kibírni. Te sem tudsz mást tenni, minthogy bízol benne és elhiszed, ha azt mondja nincs köztük semmi. 23/L
2010. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eddig is benne volt a pakliban:D
2010. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem megcsal.
2010. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12:01 -- vicces:D
2010. okt. 18. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogyan lehettek ennyire szánalmasak?

Méghogy szereted a barátod., ha szeretnéd, nem azon járna az agyad, hogy mikor és kivel fog megcsalni. Valószinüleg ő is jó pár dolgot feláldozott érted az elmúlt 1 év alatt, igazán megtisztelhetnéd azzal, hogy bízol benne, és abban hogy szeret. Azt hiszed, hogy nem vagy elég jó neki, és hátha jobbat talál? Hát akkor változtass magadon, olvass utána, figyelj jobban a barátod jeleire. Aztán majd ha te tökéletes leszel, (ami sose fog bekövetkezni) akkor nekiállhatsz gondolkodni, hogy a barátod kivel szűri össze a levet...

Remélem felnyitottam a szemed, nyugodtan le lehet pontozni.

2010. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg gáz. Hol van itt bizalom? Sehol. Még szerencsétlen pasi dolgozni se mehet el, mert még abban is a riválist látod. Sosem értem mi a jó ebben az állandó féltékenykedésben... Max arra hogy gyomorfekélyt kap meg hogy a kapcsolatod lehúzd a wc-n. Nem tudom mi a megoldás... mert ennek belülről kéne hogy jöjjön, hogy megbízom a páromban, és nem feltélezem róla hogy minden útjába akadó nővel összefekszik. Talán menj el pszichológushoz, hogy az önbizalmad kicsit helyreálljon, vagy tégy a külsődért valamit, (gondolom nem látod magad elég szépnek hogy megtarts egy pasit) akár egy új frizura, vagy torna, ezek javítják az ember önbizalmát.
2010. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!