Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinetek ez mit jelent, lehet/lesz ebből valami?

Figyelt kérdés

Gondolom sok hasonló kérdést feltettek már, de kérlek emiatt ne szóljatok le...

na szóval kezdek egy fiúval összejönni, vagy nem is tudom én. évfolyamtársak vagyunk, eleinte nem nagyon beszéltünk egymással, de aztán elég sokat, szinte mondig, mikor alkalma nyílik rá odajön hozzám és beszélgetünk, megkérdezte már, h hazakísérjen-e, meg ilyenek...el is hívott moziba (pénteken volt a találka), jól éreztük magunkat, és elég sokat beszélgettünk a film közben, majd a kezemet is megfogta...a film végéig el sem engedtük egymás kezét. aztán még sétálgattunk és beszélgettünk egy kicsit, de ott semmi sem történt (lehet, h én voltam a hibás, nem tudom), a semmi sem történt alatt azt értem, hogy kézen fogva sétálás, puszi, ölelés, gondolom tudjátok. A randi után (mindketten a saját otthonában) beszéltünk még egy kevest, mondta, h majd szombaton menjek fel msn-re, én felmentem, de ő nem volt fent (én arra is gondoltam, h pont elkerültük egymést, de lehet, h csak nyugtatgatom magam). Nem tudom, h mi lesz ebből, teljesen tétlen vagyok...Szerintetek ez mit jelent? Fiúk, ti mikor viselkedtek így egy lánnyal? Első randin többnek kellett volna történnie? A másik kérdésem, h hogyan adjak neki pozitív visszajelzéseket, hogyan mutassam ki, h én érzek iránta valamit?

Előre is köszönöm yálaszokat :)!

16 éves lány


2010. okt. 17. 23:15
 1/5 A kérdező kommentje:
"válaszokat" akartam írni
2010. okt. 17. 23:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy szívesen megismételnéd a mozis estét, nagyon jól érezted magad. Szerintem ez elég pozitív.
2010. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"elég sokat beszélgettünk a film közben"


Ti voltatok, akik végigpofáztátok az eredetet az arénában????!!

2010. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Előző válaszoló: xDDD


Hát amúgy sztem nem kell elsietni a dolgot, ha már megfogta a kezed akkor nincs baj... És sztem msn-en elkerűltétek egymást, nekem is volt már ilyen:) De amúgy rámenős vagy? Mert ha igen, akkor megkérdezheted tőle hogy "megfoghatom mégegyszer a kezed"? Ebből bizti tudni foogjaa:) Vagy csak mond azt neki mint amit az első válaszoló írt. :D De szerintem türelem!

2010. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok valami rámenős típus, de megpróbálom. köszi :)
2010. okt. 18. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!