Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Egyszerűen súlyos, de sajnos igaz a megállapítás, melyszerint az ember érzelmi, és nem értelmi lény:S

Te hogy tudod magaddal elszámolni, ha olyan bűnt követsz el nem józan állapotban, ami miatt titokkal kell élned egy olyan barátotokkal szemben, aki szinte ingét, gatyáját odaadná érted?


2010. okt. 17. 23:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy lefeküdtem a barátom excsajával. Nem régen szakítottak, a lány meg már régóta kacérkodott velem. Én meg be voltam nyomva, + nőm sincs már régen, így megtörtént a dolog. Az a durva az egészben hogy az utóbbi ok miatt vágynék rá megint, de nem biztos h.tudnám élvezni a szitut a fent írt ok miatt. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mi az optimális megoldás ilyenkor?
2010. okt. 17. 23:39
 2/4 Holdtündér ***** válasza:

Ha amikor megtörtént a dolog és ők már nem voltak akkor együtt, akkor szerintem nem lehet gond belőle. Nyugodtan elmondhatod neki, ha igaz barátod, nem fog megharagudni.

Viszont ha úgy feküdtetek le, amikor ők még együtt voltak... Ájjájj... Így már nagyon nehéz a helyzet.

2010. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem voltak már együtt kb. 4hónapja szakítotak, de a barátom még dependens (-érthető módon-) érzelmileg vele kapcsolatban.
2010. okt. 18. 00:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó barátok vagytok, nem titkolhatod el előle. Megbántod ezzel, de joga van szerintem tudni.
2010. okt. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!