Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyén mutat ha egy 160cm-s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyén mutat ha egy 160cm-s csajnak 175cm-s barátja van?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 20:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsy elírtam 155 cm lány 175 cm pasi
2010. okt. 17. 20:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, ez elegendő ok a szakításra!
2010. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekel,hogy hülyén mutat-e vagy sem!Nem azért járunk valakivel mert jól mutatunk együtt ,hanem mert szeretjük egymást,Nem?

Istenem egyes embereknek mennyi problémája van...

2010. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért mutatna hülyén és ha hülyén is mutat mit foglalkozol másokkal??? most szereted a btod és azért szakitanál vele mert hülyén mutattok ki egymás mellet??:) am nekem meg általába mindig alacsonyabb a btom mint én érdekes..:DxD de nem foglalkozom vele:D de szerencsére nem sokkal alacsonyabb:PxD:D csak ezért meglátszik vmennyire... (L)
2010. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én exem 21 cm-rel volt magasabb mint én, sokan mondták, aranyosak vagyunk együtt. :) Szóval szerintem nem. :D
2010. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem.. :) a Magam 168 centimmel együtt voltam egy 192 centis sráccal.. :D Nem volt vészes.

18/L

2010. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. De igazán nem kellene ilyennel foglalkoznod. Rólatok van szó. Nehogy már ezt is mások véleménye határozza meg!
2010. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, sőt ez viszonylag alacsony magasság egy pasihoz, szóval örülj, hogy csak ennyi. :)
2010. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!